چرا رئال مادرید هنوز مدعی اصلی قهرمانی UCL است؟!

مارشیال: مورینیو سخت گیر ولی دوست داشتنی است

اقتصاد مقاومتی و دردسرهای صنعتی و محیط زیستی علیرضا حیدری! / گلایه‌های شنیدنی

۳۰۲ Found

سلسائو در فکر قهرمانی با طعم انتقام

نفت و گاز به همراه بهمن و ساسان پیروز شدند

اوبامیانگ: جواب منتقدان را در زمین خواهم داد

۳۰۲ Found

سرمربی لیورپول راهی بیمارستان شد

خدیرا: برای کسب جام لیگ قهرمانان به بوفون کمک خواهم کرد

عکس مربی بر روی کمد بازیکن

مراکشی‌ها برای پس گرفتن «مُنیر» دست به دامن CAS‌ می‌شوند

کد خبر: 326381 | تاریخ انتشار: ۸:۵۲:۲۹ - جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

نتیجه اردوی ایران و کره در مسابقات قهرمانی جهان مشخص می شود


نتیجه اردوی ایران و کره در مسابقات قهرمانی جهان مشخص می شود

  • #تنیس روی میز
  • #جمیل لطف الله نسبی
  • #مسابقات قهرمانی جهان

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز با ابراز رضایت از اردوی تمرینی مشترک این تیم با کره شمالی گفت: نتیجه تمرین با تیم نهم جهان در میادین بزرگ مشخص می‌شود.


 

تیم ملی تنیس روی میز که باید برای مسابقات تیمی قهرمانی جهانی (سوئد – اردیبهشت ماه ۹۷) آماده شود از شنبه گذشته تمرینات آماده سازی خود را با بازیکنان کره شمالی در تهران آغاز کرده است. نوشاد و نیما عالمیان، افشین نوروزی، میعاد لطفی، متین حیدری و آرمان حاجی‌ئی بازیکنانی هستند که در این اردو و در کنار ملی پوشان کره شمالی پیگیری تمرینات شان هستند.

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز درمورد روند پیگیری تمرینات مشترک تیم ملی تنیس روی میز با ملی پوشان کره شمالی گفت: از شنبه گذشته این تمرینات در تهران و در محل مجموعه ورزشی شیرودی آغاز شد. هر روز دو ساعت و نیم صبح و سه ساعت عصر تمرین مشترک داریم در واقع روزی پنج ساعت و نیم تمرین می کنیم.

وی در این رابطه ادامه داد: نتیجه این تمرین روزانه چیزی غیر از آماده تر شدن ملی پوشانمان نیست. کره شمالی تیم نهم جهان است و اتفاقا با ترکیب اصلی خود به ایران سفر کرده است. حضور ملی پوشان این کشور در کنار بازیکنان ما تاثیر مثبتی داشته است در همین یک هفته تمرینی بازیکنان خیلی بیشتر از قبل آماده شده اند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز با بیان اینکه بازیکنان کره ای از قدرت بدنی بالایی برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: علاوه بر مسائل فنی که به جای خود حائز اهمیت است این موضوع هم به نتیجه گیری بهتر از اردوی مشترک برگزار شده خیلی کمک می کند.

لطف الله نسبی تاکید کرد که نتیجه اردوی مشترک تیم ملی تنیس روی میز با ملی پوشان کره جنوبی که قرار است ادامه دار باشد قطعا در رویدادی مثل مسابقات قهرمانی جهان که هدف اصلی از تمرینات این روزها است، مشخص خواهد شد.

این مربی در ادامه با اشاره به اینکه نیمی از بازیکنان حاضر در اردو جمعه شب برای شرکت در مسابقات تور جهانی سوئد و بعد از آن مسابقات اُپن جهانی اسپانیا ایران را ترک می کنند، یادآور شد: نوشاد و نیما عالمیان همراه با افشین نوروزی بازیکنانی هستند که ترکیب تیم ملی را در این دو رویداد تشکیل می دهند. در فاصله زمانی تقریبا ۱۰ روزه ای که ما در مسابقات سوئد و اسپانیا حضور داریم سایر ملی پوشان تمرینات مشترک خود را با بازیکنان کره ای و زیر نظر آقای میرالماسی پیگیری خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز درمورد برنامه های پیش بینی شده برای زمان برگشت از مسابقات سوئد و اسپانیا گفت: بعد از بازگشت ما رقابت های باشگاهی آغاز می شود و قاعدتا نمی توانیم این چنین پیگیر متوالی تمرینات تیم ملی باشیم اما وضعیت آماده سازی بازیکنان را در طول مسابقات باشگاهی زیر نظر خواهیم داشت.

لطف الله نسبی گفت: ۲۷ آذرماه نیز رقابت های تور ایرانی برگزار می شود. این مسابقات هم میدان خوبی برای ارزیابی وضعیت بازیکنان ملی پوش است. بعد از این مسابقات برای برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی برنامه ریزی می کنیم تا ترکیب اعزامی به سوئد (محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان) مشخص شد.

نتیجه تمرین مشترک پینگ پنگ بازان با کره‌ای‌ها در سوئد مشخص می‌شود
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار