۳۰۲ Found

تیم بسکتبال سه به سه بانوان از مرحله مقدماتی صعود کرد

دیدنی‌ترین فیتوی مسابقات قهرمانی جوانان جهان / دادمرز در جدال با حریف آذری

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: کلن ۰ – فرانکفورت ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – هانوفر ۱

خلاصه بازی: هرتابرلین ۲ – بایرلورکوزن ۱

گلهای بازی: آتالانتا ۵ – کروتونه ۱

۳۰۲ Found

کد خبر: 302806 | تاریخ انتشار: ۴:۴۹:۵۸ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

نظر منصوریان از جوانان برنگردد/ هوادار از مشکلات داخلی خبر ندارد


نظر منصوریان از جوانان برنگردد/ هوادار از مشکلات داخلی خبر ندارد

  • #ایوب اصغرخانی
  • #استقلال تهران
  • #پارس جنوبی جم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیدار بین تیم‌های استقلال و پارس جم یک بازی بسیار نزدیک است و استفاده از تک موقعیت‌ها سرنوشت این بازی را مشخص می‌کند.


ایوب اصغرخانی در خصوص دیدار استقلال مقابل پارس جنوبی در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: نه جایگاه بالای پارس جنوبی ضامن پیروزی این تیم است و نه جایگاه استقلال در جدول باعث می شود حتما بازنده این بازی باشد. به اعتقاد من دو تیم یک بازی نزدیک، سخت و سنگین دارند و تک موقعیت‌ها برنده بازی را مشخص کند. شاید هم نتیجه مساوی، محتمل ترین نتیجه برای این بازی باشد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه افزود: منصوریان در سیرجان به جوانان تیمش میدان داد و از این بابت ضرر نکرد. به نظر من در این بازی هم باید به بازیکنان جوان میدان دهد و مطمئن باشد که از میدان دادن به جوانان ضرر نمی‌کند. فصل گذشته هم درست در روزهایی استقلال به اوج رسید که منصوریان به بازیکنان جوانش اعتماد کرد و به آنها میدان داد.

اصغرخانی بیان داشت: پارس جنوبی تا به اینجای کار نتایج خوبی گرفته است اما باید مراقب باشند که این نتایج باعث ایجاد غرور کاذب نشود. آنها در این چند هفته خوب بوده‌اند و فراتر از انتظار نتیجه گرفته‌اند، اما باید بدانند که لیگ هنوز به اتمام نرسیده و این ماراتن پستی و بلندی‌های زیادی دارد و حالا حالا ها تیم‌ها در جدول بالا و پایین می‌شوند. نه آنهایی که پایین جدول هستند تا آخر پایین می‌مانند و نه آنهایی که بالای جدول هستند تا انتها بالای جدول می‌مانند.

وی در خصوص بحران‌های این روزهای استقلال و فرصتی که به منصوریان داده شده تصریح کرد: از نتایج این تیم دفاع نمی‌کنم اما رفتار هیات مدیره هم قابل دفاع نیست. بعضی‌ها هستند که تنها برای مصاحبه آمده‌اند و عملا کمکی به اعتلای این تیم نکرده‌اند. من شنیده‌ام آبی پوشان هنوز زمین تمرین مناسبی ندارند و آمار بالای مصدومیت در این تیم هم به همین علت است.

هافبک پیشین آبی‌ها خاطرنشان کرد: تضعیف استقلال به سود تیم فوتبال ایران نیست و من امیدوارم هرچه زودتر این تیم به شرایط ایده آل بازگردد. انتظارات هواداران از این تیم زیاد است. آنها مشکلات درونی را نمی‌بینند و تنها نتیجه می‌خواهند. هوادارانی که در فضای ورزشگاه و فضای مجازی حضور فعالی دارند عمدتا از قشر جوان جامعه هستند و وقتی نتایج تیم شان را می‌بینند و آن را مقایسه می کنند با نتایج پرسپولیس، آستانه تحمل شان پایین می آید و واکنش های تندی نشان می‌دهند.

اصغرخانی گفت: اگر در این باشگاه از بالا تا پایین همه بتوانند وظایف محوله شان را به خوبی انجام دهند، همه چیز به زودی درست می‌شود. منصوریان تنها مقصر در نتایج این تیم نیست. همانطور که در پیروزی‌ها و روزهای خوش همه کنار تیم هستند، باید در این روزها هم همه اعضای باشگاه بپذیرند به اندازه خودشان مقصر هستند و برای خالی کردن شانه از بار مسئولیت سرمربی را به تنهایی سیبل نکنند.

نظر منصوریان از جوانان برنگردد/ هوادار از مشکلات داخلی خبر ندارد
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر