دایی: باید کار را در نیمه اول تمام می کردیم

مصدومیت پائولینیو چندان جدی نیست

۳۰۲ Found

فرشاد احمدزاده از بازی بعدی محروم شد

خلاصه بازی: لگانس ۰ – رئال مادرید ۱

لگانس ۰_۱ رئال مادرید؛ پیروزی شاگردان زیدان در خانه لگانس

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

لگانس ۰ – رئال مادرید ۱ ؛ کمی شادی بعد از کابوسِ لالیگا

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

۳۰۲ Found

دخیا: از پوشیدن پیراهن منچستر حس غرور دارم

کد خبر: 306889 | تاریخ انتشار: ۱۴:۱۲:۲۱ - یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

نقش پررنگ رونالدو در جدایی نیستلروی از منچستر


نقش پررنگ رونالدو در جدایی نیستلروی از منچستر

رود فن نیستلروی - کریستیانو رونالدو

رود فن نیستلروی – کریستیانو رونالدو

به گزارش ورزش۱۱، نیستلروی یک از موفق ترین مهاجمان فوتبال اروپا بود که در منچستر یونایتد عملکردی فوق العاده داشت اما فصل آخر حضور این مهاجم هلندی در منچستر  با درگیری با سایرین و البته الکس فرگوسن همراه بود. یکی از بازیکنانی که نیستلروی با او در گیر شد کریستیانو رونالدو بود.

رود فن نیستلروی در سال ۲۰۰۱ با مبلغ ۱۹ میلیون پوند به منچستر یونایتد پیوست. این مهاجم هلندی در ۲۱۹ بازی برای منچستر ۱۵۰ گل به ثمر رساند و در میان هواداران منچستر محبوبیت زیادی داشت ولی در نهایت با حضور رونالدو جایگاه خود را متزلزل دید و باشگاه را ترک کرد.

رونالدو در تابستان ۲۰۰۳ به منچستر  آمد و در ابتدا رابطه ی خوبی با فن نیستلروی داشت اما به مرور رابطه ی این دو سرد شد. با دریبل های زیاد رونالدو و تمایل کم وی به سانتر روی دروازه نیستلروی بارها در تمرینات اعلام کرد که دوست ندارد با رونالدو هم تیمی باشد.

به مرور اختلاف ها بیشتر شد تا اینکه در جلسه ی تمرینی پیش از آخرین بازی منچستر در فصل ۲۰۰۵/۰۶ برابر چارلتون نیستلروی تکلی خطرناک روی پای رونالدو زد و این مسئله باعث شد فرگوسن حتی نام نیستلروی را در فهرست بازیکنان منچستر برای دیدار با چارلتون قرار ندهد. رود فن نیستلروی دیگر شانس بازی برای منچستر را پیدا نکرد و در تابستان همان سال با مبلغ ۱۴ میلیون یورو به رئال پیوست.

http://www.varzesh11.com/
 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار