۳۰۲ Found

زیدان: لیگ هنوز تمام نشده و ما تا پایان خواهیم جنگید

۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

دی فرانچسکو: ناینگولان یک ابر قهرمان حقیقی است

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

خلاصه بازی: بایرلورکوزن ۲ – لایپزیگ ۲

پیروزی یاران قوچان نژاد و انصاری فرد در لیگ هلند و یونان

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اتلتیکومادرید ۰ – رئال مادرید ۰

تساوی رامین رضاییان و یارانش در دیدار برابر استاندارد لیژ

خلاصه بازی: ناپولی ۲ – میلان ۱

کد خبر: 326936 | تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹:۴۹ - شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

نیمار چه زمانی به رئال مادرید ملحق می شود؟


نیمار چه زمانی به رئال مادرید ملحق می شود؟

نیمار

نیمار

به گزارش ورزش ۱۱، نیمار هنوز به جمع بازیکنان پاری سن ژرمن اضافه نشده صحبت ها در ارتباط با جدایی وی از باشگاه پاریسی بالا گرفته است! چرا که او با ادینسون کاوانی و اونای امری سر ناسازگاری دارد و نمی تواند شرایطی که برایش تعیین کرده اند را تحمل نماید.

 

نیمار یک ستاره قلدر است که می خواهد در هر ترکیبی حرف اول و آخر ار خود بزند! بسیاری از مفسران علت اصلی جدایی وی را از باشگاه بارسلونا همین مسئله می دانند! آنها معتقدند نیمار از اینکه سایه لیونل مسی بر سر او قرار داشته است و نمی توانسته به عنوان مرد اول باشگاه کار خود را ادامه دهد عصبانی بوده و به همین دلیل نیوکمپ را ترک کرده است.

 

در این شرایط صحبت ها در ارتباط با حضور نیمار در باشگاه رئال مادرید، باشگاهی که در دوران نوجوانی قرار بود راهی آن شود بالا گرفته است  تا هیجان و حواشی به طرز بسیار خاصی بار دیگر به فوتبال و مسائل پییرامون آن اضافه شود!

نیمار
نیمار

 

اگر این اتفاق به طور حقیقی بخواهد رخ بدهد، باید در سال ۲۰۱۸ منتظر حضور نیمار در جمع مادریدی ها بود! چرا که تا آن زمان به طور قطع ایالات کاتالونیا اعلام خود مختاری خواهد کرد و دیگر در لالیگا حضور نخواهد یافت تا او نیز بی آنکه چشم در چشم هم بازی های سابق خود به میدان برود، آزادانه در رئال مادرید بازی نماید.

 

از طرفی دیگر نیمار می خواهد تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روزهای بی حاشیه بی دردسری را بگذارند و حواشی را به تیم ملی کشورش انتقال ندهد! چرا که تیته به او گوشزد کرده است که عواقب انتقال زود هنگام اش به رئال چه خواهد بود!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار