پیروزی نیجریه معادلات گروه سوم را پیچیده کرد

انتقاد رئیس کمیته داوران از قاضی دیدار پدیده-استقلال

سرمربی جدید تراکتورسازی، حسینی را فرا خواند

مهاجم جدید استقلالی ها به تهران رسید

چه کسی مدیر عامل زرد پوشان اصفهان خواهد شد

پایان محرومیت ۴ ماهه مهدی طارمی

بازیکن سابق استقلال: استقلال به پرسپولیس نخواهد رسید

واکنش الذوادی به برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ در ایران

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 313057 | تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵:۴۵ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

نیکالایویچ: دیدار با ایران به موفقیت ما در قهرمانی اروپا کمک می‌کند


نیکالایویچ: دیدار با ایران به موفقیت ما در قهرمانی اروپا کمک می‌کند

  • #تیم ملی والیبال نشسته

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته روسیه دیدارهای تدارکاتی مقابل ایران را برای شاگردانش در مسیر حضور موفق در رقابت‌های قهرمانی اروپا مفید توصیف کرد.


به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، الکساندر نیکالایویچ درخصوص حضور تیم ملی روسیه در ایران گفت: کمتر از یک ماه دیگر مسابقات قهرمانی اروپا را در پیش داریم که از این مسابقات می‌بایست سهمیه رقابت‌های جهانی هلند را بدست آوریم. بنابراین به توصیه کمیته پارالمپیک کشورمان و برای بهتر شدن شرایط تیم به ایران سفر کردیم تا با قدرتمندترین تیم جهان دیدارهای دوستانه ای را برگزار کنیم. معتقدم این سفر کمک بزرگی به تیم ما برای موفقیت در رقابت‌های قهرمانی اروپا خواهد کرد.

وی افزود: متاسفانه دوره قبلی بازی‌های پارالمپیک را از دست دادیم و امیدوارم تا زمان بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ محرومیت کمیته ملی پارالمپیک روسیه برداشته شود و بتوانیم در بزرگترین رویداد ورزشی معلولین جهان حضور داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی روسیه خاطر نشان کرد: شاکله فعلی تیم ملی روسیه از سال ۲۰۰۰ و از مسابقات جوانان شکل گرفته و از آن سال تاکنون به جز تغییرات اندکی که در ترکیب اصلی تیم انجام شده، شاهد تغییرات عمده‌ای نبودیم و تفاوت اصلی تیم ما با ایران نیز در همین است که که نتوانسته‌ایم در کنار تیم اصلی، یک تیم جوان که پشتوانه تیم ملی باشد، تشکیل بدهیم.

وی در همین زمینه گفت: ایران مدیریت خوبی در استعداد یابی از ورزشکاران جوان دارد و همین که تیم جوانان در کنار تیم اصلی شکل گرفته و به صورت جداگانه تمرین می‌کنند نشان از آینده نگری کادر فنی دارد، اما در روسیه اگر بازیکن جوانی را به صورت اتفاقی ببنیم و شرایط مناسبی داشته باشد به تیم دعوت می‌شود و روند استعدادیابی و جذب نیروهای جدید شکل نگرفته است.

نیکالایویچ افزود: اگرچه تنها دو روز است که به ایران سفر کرده‌ایم، از امکاناتی که در اختیار ما قرار داده شده اعم از سالن تمرین، اسکان و تغذیه رضایت داریم و باید بگویم مشابه این تشکیلات نیز در روسیه و ۱۷۰ کیلومتری مسکو ایجاد شده و ورزشکاران دارای معلولیت در این کمپ که دارای سالن‌های مخصوص، استخر و سایر امکانات است، به تمرین می‌پردازند.

سرمربی تیم روسیه در پایان گفت: از تیم ملی ایران دعوت می‌کنم که سال آینده به روسیه سفر کنند و در کمپ یاد شده میزبان آنها باشیم.

تیم ملی روسیه برای برگزاری اردو و نیز دیدارهای دوستانه با تیم های ملی والیبال نشسته بزرگسالان و جوانان ایران، روز گذشته وارد تهران شد و تا ۲۰ مهر ماه در ایران اقامت دارد.

 

 

نیکالایویچ: دیدار با ایران به موفقیت ما در قهرمانی اروپا کمک می‌کند
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار