بیرالوند نقره گرفت، سلطانی برنز

تاج: درباره آینده کادرفنی تیم امید کمیته فنی تصمیم می‌گیرد

استعفای فاتح تریم از سرمربیگری تیم ملی ترکیه

برگزاری آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دیدار مقابل فولاد

پایان کار بدمینتون‌بازان ایران در جدول انفرادی

معرفی برترین‌های فوتبال ایران در نیمه شب

گادوین منشا و آشنایی با اتمسفر پرسپولیس

بوتزو: موراتا به دلیل ارادات به یوونتوس پیشنهاد میلان را رد کرد!

بررسی اردوی عجیب تیر و کمان در فراکسیون ورزش مجلس

سویا قصد دائمی کردن قرارداد یووتیچ را دارد

۷ بازیکن جدید به نفت تهران پیوستند

کد خبر: 277752 | تاریخ انتشار: ۴:۵۱:۴۴ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

هادوی: باید گام به گام جلو برویم


هادوی: باید گام به گام جلو برویم

  • #بسکتبال
  • #بانوان
  • #تیم ملی بسکتبال بانوان

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان گفت: بسکتبال بانوان طفل نوپاست، باید گام به گام جلو برویم تا بتوانیم به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.


فریده هادوی اظهار داشت: با توجه به برگزاری رقابت‌هایمان در مهرماه اولین اردوی آماده سازی خود را برنامه ریزی کرده‌ایم. در این مرحله از اردوها ۲۱بازیکن را به اردو دعوت کرده‌ایم.

وی افزود: در نظر داریم مربی بدنساز مناسب انتخاب کنیم. گزینه‌هایی را در نظر گرفته‌ایم که از بین آنها یک مربی را انتخاب خواهیم کرد. افرادی را هم مسئول کرده‌ایم تا سطح بازی تیم‌های آسیایی را آنالیز کنند تا با تاکتیک‌های تیم‌های رقیب آشنا شویم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ادامه داد: با بازیکنان صحبت‌هایی داشته‌ایم تا یک تیم منسجم را تشکیل بدهیم. در این میان به دنبال برگزاری چند مسابقه تدارکاتی نه چندان سنگین هستیم. تا انسجام لازم را برای تیم به وجود بیاوریم.

هادوی تاکید کرد: با توجه به این که مهرماه اولین حضور رسمی خود را در مسابقات بین‌المللی تجربه می‌کنیم انگیزه بازیکنان و کادرفنی برای تمرینات اردویی بسیار بالاست. افراد زیادی طالب این هستند که به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند و انگیزه این بازیکنان قابل توجه است.

وی درخصوص نحوه انتخاب بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بانوان گفت: این بازیکنان براساس نظر کمیته فنی بازی‌ها مشخص شده است. خوشبختانه افرادی به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند که سالها است تجربه کسب کرده‌اند و پختگی لازم را به دست آورده‌اند. البته بازیکنان مستعدی که توانایی حضور در بسکتبال بانوان را داشته باشند نیز به اردوهای تیم ملی دعوت خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان اظهار داشت: بسکتبال بانوان طفل نوپاست و باید گام به گام جلو برویم. بسکتبال بانوان مجوز ورود به مسابقات بین‌المللی را به دست آورده است. اما نباید انتظار داشته باشیم یک‌دفعه انقلابی صورت بگیرد. ما ابتدا باید جایگاه خود را مشخص کنیم و سپس قدم به قدم جلو برویم و از این فضای به وجود آمده به بهترین شکل استفاده ببریم.

 

 

هادوی: باید گام به گام جلو برویم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار