۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

ناجیان دو ملت؛ شباهت های عجیب دو اسطوره

در ظهر کشنده لیگ جزیره؛ شعله کینه های انقلاب صنعتی در آنفیلد زبانه خواهد کشید!

۳۰۲ Found

سوگوت: مذاکرات اوزیل با آرسنال روند خوبی دارد

هلند، این دلربای فوتبال را چه شده است؟

آرتورو ویدال از تصمیمش برای خداحافظی از بازی های ملی منصرف شد + ( عکس )

۳۰۲ Found

صفحه نخست روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۲۰ مهر

کد خبر: 313009 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵:۳۸ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

هاینکس: به زودی چهره‌ای متفاوت از بایرن مونیخ ارائه خواهیم داد/ در مورد آنچلونی صحبتی نخواهم کرد


هاینکس: به زودی چهره‌ای متفاوت از بایرن مونیخ ارائه خواهیم داد/ در مورد آنچلونی صحبتی نخواهم کرد


سرمربی جدید باواریایی‌ها می‌گوید هواداران به زودی چهره‌ای متفاوت از بایرن مونیخ خواهند دید.


یوپ هاینکس ۷۲ ساله پس از قبول مجدد هدایت سرخپوشان مونیخی در پی اخراج کارلو آنچلوتی، امروز (دوشنبه) در اولین کنفرانس خبری خود گفت: پس از ترک بایرن در سال ۲۰۱۳ فکر نمی‌کردم مجدداً هدایت تیم باشگاهی را برعهده بگیرم. در این مدت از باشگاه‌های اروپایی پیشنهاد داشتم، اما نمی‌خواستم به عرصه مربیگری بازگردم. این هم در واقع بازگشت به دوران مربیگری نیست و تنها برای مدت محدودی خواهد بود.

وی افزود: برایم خیلی مهم بود که بتوانم کادر فنی پیشین خودم را بار دیگر به بایرن مونیخ بیاورم چون باید در یک‌جا باشیم. انتقاد می‌شود که من چهار سالی از فوتبال دور بوده‌ام، اما فوتبال باز تولید نیست. من در این چند سال اخیر اتفاقات فوتبال را کاملاً از نزدیک دنبال می‌کردم. سن هم عددی بیش نیست. حس می‌کنم ۴۵ ساله هستم. من تغییر نکرده‌ام، هنوز هم عاشق موسیقی و ورزشم و حس می‌کنم جوان هستم.

سرمربی جدید سرخپوشان مونیخی تصریح کرد: حرفه من ایجاب می‌کند که شرایط را آنالیز کنم. با وجود شرایط دشوار کنونی، اطمینان دارم که به زودی چهره‌ای متفاوت از بایرن مونیخ ارائه خواهیم داد. اکنون کادر فنی جدیدی در تیم حضور دارد و باید به آنها اعتماد داشته باشیم. کارلو آنچلوتی هم انسانی باشخصیت و مربی بزرگی است. چه چیزی باید در مورد او بگویم؟ قطعاً در مورد سرمربی پیشین تیم و کسی که جانشینش شده‌ام، صحبتی نخواهم کرد.

هاینکس با اشاره به اختلاف چهار امتیازی بایرن مونیخ با بوروسیا دورتموند صدرنشین در رقابت‌های بوندس‌لیگا هم اظهار داشت: با سبکی که دورتموند بازی می‌کند، رسیدن به آنها دشوار خواهد بود. من واقع‌بین هستم، اما تیم ما کلاس لازم را دارد و وظیفه من این است تا این کلاس را احیا کنم و دقیقاً می‌دانم که باید از کجا شروع کنم.

اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ هم که در این کنفرانس خبری حضور داشت در پاسخ به این پرسش که «آیا بایرن در پایان فصل سراغ توماس توخل خواهد رفت؟» اظهار داشت: چرا باید از حالا در مورد تابستان صحبت کنیم. در حال حاضر از این خوشحالم که بهترین دوستم به بایرن بازگشته است.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ هم در این کنفرانس خبری گفت: هاینکس یک قهرمان است. اطمینان دارم که او در این مقطع ایده‌آل‌ترین فرد برای هدایت بایرن مونیخ است.

وقتی از وی در مورد جانشین هاینکس در پایان فصل پرسیده شد، او این‌طور پاسخ داد: نمی‌خواهیم در سال ۲۰۱۷ در مورد اتفاقاتی که قرار است در سال ۲۰۱۸ بیفتد، صحبت کنیم.

هاینکس که بین سال‌های ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۸ هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت، در بخشی از صحبت‌هایش اظهار داشت: در سال ۱۹۹۶ از بارسلونا پیشنهادی دریافت کردم و می‌توانستم جانشین یوهان کرایف شوم.

هاینکس: به زودی چهره‌ای متفاوت از بایرن مونیخ ارائه خواهیم داد/ در مورد آنچلونی صحبتی نخواهم کرد
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار