دایی: باید کار را در نیمه اول تمام می کردیم

مصدومیت پائولینیو چندان جدی نیست

۳۰۲ Found

فرشاد احمدزاده از بازی بعدی محروم شد

خلاصه بازی: لگانس ۰ – رئال مادرید ۱

لگانس ۰_۱ رئال مادرید؛ پیروزی شاگردان زیدان در خانه لگانس

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

لگانس ۰ – رئال مادرید ۱ ؛ کمی شادی بعد از کابوسِ لالیگا

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

۳۰۲ Found

دخیا: از پوشیدن پیراهن منچستر حس غرور دارم

کد خبر: 320765 | تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳:۰۱ - جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار شد


هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار شد

  • #آق قلا
  • #فدراسیون سوارکاری
  • #ورزش و جوانان گلستان
  • #کورس اسبدوانی

هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا با شرکت ۵۴ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.


در هفته سوم این رقابت‌ها عصر جمعه ۵۴ راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در ۶ دور هزار و هزار و ۲۰۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۶۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های دوخون سه و چهار ساله و ۲۴ تا ۳۲ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب شه راد زودتر از خط پایان گذشت و ابراهیم قره داشلی با اسب امیر پاشا و بنیامین جرجانی با اسب الیف ناز به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های ترکمن سه و چهار ساله و هشت تا ۱۴ به مسافت هزار متر بود که رامین قهرمانی با اسب گلشاد گز عنوان اول را به دست آورد و نورمحمد بهادر با اسب عجب شیر و جواد آچاک با اسب یل فام به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله و دو تا چهار امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دالیجه عطا با اسب جانام موفق به کسب مقام اول شد و پیمان قلرعطا با اسب وروجک گمیشان و عیدمحمد غراوی با اسب بارون به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون دو ساله با امتیاز مبتدی و نبرده به مسافت هزار متر شکل گرفت که آرمین آق آتابای با اسب آزملیسا زودتر از خط پایان عبور کرد و کمال دالیجه عطا با اسب انجوی و بنیامین جرجانی با اسب اوبلا به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

 

 

در دور پنجم اسب‌های دوخون سه ساله و هشت تا ۱۴ امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دالیجه عطا با اسب نایس لیدی نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و عبدالرحیم آرمیده با اسب تابنده و رامین قهرمانی با اسب پاکی رو نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.

در دور ششم و پایانی اسب‌های دوخون دو ساله و هشت تا ۱۲ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب اوزان موفق به کسب مقام اول شد و آرمین آق آتابای با اسب آل مرد و بنیامین جرجانی با اسب ایل طاها به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

کمال دالیجه عطا بهترین چابکسوار هفته

 

در پایان هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا، کمال دالیجه عطا با کسب دو مقام نخست و یک مقام دوم بهترین چابکسوار هفته لقب گرفت، محمد خوجملی دو مقام نخست کسب کرد، آرمین آق آتابای موفق به کسب یک مقام نخست و یک مقام دوم شد و رامین قهرمانی یک مقام نخست و یک مقام سوم به دست آورد.

 

لازم به ذکر است؛ مسابقات کورس اسبدوانی در استان گلستان هر ساله در شهرستان‌های گنبدکاووس، آق قلا و بندرترکمن برگزار می‌شود و علاقمندان بسیار زیادی را به مجموعه‌های سوارکاری این سه شهرستان می‌کشاند.

هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار شد
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار