اعلام اسامی داوران هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال به جز یک بازی

نقش مهم مسی در پیوستن پائولینیو به بارسلونا

مراسم گلریزان جامعه ورزش برای زلزله‌زدگان برگزار شد

۳۰۲ Found

قاب خاطره / تجربیاتی که پر افتخارترین سنگین وزن کشتی فرنگی دارد

دایی: یک عده به ورزشگاه می‌آیند تا فقط فحاشی کنند/ مدت دوری ترابی از تمرینات معلوم نیست

پرونده دو استقلالی سابق به کمیته تعیین وضعیت فرستاده شد

جان لوئیجی بوفون؛ از گل و لای تا ثروت

برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک با اساسنامه مصوب ۱۳۹۲

خلیل‌زاده هم کشتی گرفت، هم شاکی شد/ شوخی عجیب احمدزاده با مسلمان

آذری: پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی با درایت «اصفهانی‌ها» مجوز حضور حرفه‌ای گرفتند

۳۰۲ Found

کد خبر: 326566 | تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲:۵۷ - جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

هفته قهرمانی کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار شد


هفته قهرمانی کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار شد

  • #آق قلا
  • #فدراسیون سوارکاری
  • #کورس اسبدوانی

هفته قهرمانی رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا با شرکت ۵۸ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.


 

در هفته پنجم و قهرمانی رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا عصر جمعه ۵۸ راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در ۶ دور هزار، هزار و ۲۰۰ و هزار و ۵۵۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۶۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های دوخون دو ساله و ۱۶ تا ۲۰ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که عبدالرحیم آرمیده با اسب اوسین بولت زودتر از خط پایان گذشت و کمال دالیجه عطا با اسب ماکان و محمد خوجملی با اسب آسیکس به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های دوخون دو ساله با امتیاز مبتدی و نبرده به مسافت هزار متر بود که کمال دالیجه عطا با اسب آچیلای عنوان اول را به دست آورد و عیدمحمد غراوی با اسب میراث بندر و رامین قهرمانی با اسب آی سیلا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون سه و چهار ساله و ۱۶ تا ۲۲ امتیازی به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که جواد آچاک با اسب یوتاب موفق به کسب مقام اول شد و ستار مهرانی با اسب فرانکل و آق اویلی بشگرد با اسب وفا خالق به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون دو ساله و دو تا چهار امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر شکل گرفت که ستار مهرانی با اسب انجوی زودتر از خط پایان عبور کرد و آرمین آق آتابای با اسب لیدی ناز و مهرداد خوجملی با اسب بای بای گلد به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

 

در دور پنجم اسب‌های دوخون سه و چهار ساله و ۳۶ تا ۳۸ امتیازی به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که جواد آچاک با اسب ماه سلطان نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و محمد خوجملی با اسب طاها هورس و نورمحمد بهادر با اس آلکس نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.

در دور ششم و پایانی اسب‌های ترکمن دو ساله با امتیاز مبتدی و نبرده به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که جواد آچاک با اسب دستم گل صوفیان موفق به کسب مقام اول شد و پیمان قلرعطا با اسب دل آرا جلیل و رامین قهرمانی با اسب بارین مهر به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

 

جواد آچاک بهترین چابکسوار هفته

در پایان هفته پنجم و قهرمانی رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا، جواد آچاک با کسب سه مقام نخست بهترین چابکسوار هفته لقب گرفت، کمال دالیجه عطا و ستار مهرانی یک مقام نخست و یک مقام دوم کسب کردند و عبدالرحیم آرمیده یک مقام نخست به دست آورد.

مسابقات کورس اسبدوانی در استان گلستان هر ساله در شهرستان‌های گنبدکاووس، آق قلا و بندرترکمن برگزار می‌شود و علاقمندان بسیار زیادی را به مجموعه‌های سوارکاری این سه شهرستان می‌کشاند.

همچنین مدیریت مجموعه‌های سوارکاری و رقابت‌های اسبدوانی در گلستان برای دومین سال پیاپی به این استان واگذار شد.

هفته قهرمانی کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار شد
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار