۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

کد خبر: 303497 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۹:۵۴ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

واتفورد ۰-۶ منچسترسیتی؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا


واتفورد ۰-۶ منچسترسیتی؛ جشنواره گل شاگردان گواردیولا

واتفورد و منچسترسیتی

واتفورد و منچسترسیتی

به گزارش ورزش ۱۱، در ادامه هفته پنجم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران دو تیم واتفورد و منچستر سیتی به مصاف هم رفتند که در پایان آبی های شهر منچستر با ۶ گل میزبان خود را در هم کوبیکند. در این دیدار اگوئرو سه گل، خسوس، اوتامندیو استرلینگ برای منچستر سیتی گل زنی کردند.

بازی در نیمه اول با حملات پیاپی شاگردان گواردیولا در نیمه اول آغاز شد و انها در ۹ دقیقه سه گل به ثمر رساندند تا شک بزرگی به واتفوردی ها بدهند اگوئرو دقایق ۲۸ و ۳۱ و خسوس در دقیقه ۳۷ در نیمه اول برای منچستر سیتی گل زنی کردند. تاخیال گواردیولا در همان نیمه اول از برتری تیمش راحت شود.

در نیمه دوم هم توپ و میدان از ان منچستر سیتی بود آنها با گل های اوتامندی در دقیقه ۶۳، اگوئرو ۸۱ و استرلینگ (پنالتی)۹۰   به افزایش تفاضل گل خود در جدول پرداختند. حالاآنها با ۱۳ امتیاز در صدر قرار گرفته اند و منتظر هم شهری قرمز پوش خود اند تا ببیند در پایان هفته در رتبه اول قرار خواهند گرفت یا دوم.واتفورد هم که تا به اینجای کار خوب کار کرده بودند با همان ۸ در میانه های جدول ایستاند و منتظر سایر نتایج اند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر