۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

ونتورا: امیدوارم مصدومان تیم به پلی‌آف برسند

لوپتگی: ما ورزشی هستیم و به سیاست کاری نداریم

دشان: کم‌تر تیمی مانند فرانسه ۸۰ هزار هوادار دارد!

۳۰۲ Found

سانتوس: صعود به جام‌جهانی هدیه جشن تولدم است

ادووکات: امیدوارم سوئد زیاد اشتباه کند!

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایران برگزار شد

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

کد خبر: 312993 | تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵:۵۹ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ورزشگاه پارس جم جنوبی در حال تکمیل است


ورزشگاه پارس جم جنوبی در حال تکمیل است

ورزشگاه پارس جم جنوبی

ورزشگاه پارس جم جنوبی

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از تسنیم، غلامعلی هنرپیشه ،‌ درباره آخرین وضعیت ورزشگاه پارس شیراز اظهار داشت: اکنون این ورزشگاه در اختیار هیئت فوتبال نیست و فعلاً پیمانکار با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان مشغول کار در این استادیوم است. قرار است پس از اتمام کار پیمانکار،‌ اداره کل ورزش و جوانان این ورزشگاه را در اختیار هیئت فوتبال قرار دهد تا ما هم آن‌ را در اختیار تیم‌ها بگذاریم.

وی در مورد درخواست باشگاه فجرسپاسی برای انتقال دیدارهای خود به این ورزشگاه،‌ تصریح کرد: باشگاه فجر در نامه‌ای این درخواست را به ما ارائه داد و ما هم دقیقاً مطابق همین مسئله نامه را به اداره کل ورزش و جوانان ارسال کردیم تا به محض آماده شدن این ورزشگاه آن را در اختیار تیم فجرسپاسی قرار دهیم.

رئیس هیئت فوتبال استان فارس در پاسخ به این پرسش ورزشگاه پارس چه زمانی به بهره‌برداری کامل خواهد رسید، خاطرنشان کرد: همه تلاش اداره کل ورزش و جوانان استان این است که ورزشگاه را تا پایان مهرماه تحویل دهند، اما معایبی وجود دارد که باید تا آن زمان برطرف شود. به طور مثال قسمت‌هایی از چمن ورزشگاه دچار مشکل است و باید آن‌ها درست شود، چون در غیر این‌صورت پس از تحویل گرفتن ورزشگاه، پیمانکار دیگر مشکلات را قبول نخواهد کرد.

هنرپیشه درباره اینکه «آیا شورای تأمین استان فارس مشکلی برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه پارس ندارد؟» گفت: فعلاً چیزی گفته نشده و باید به مرحله عمل برسیم تا ببینیم کسی مخالفت می‌کند یا خیر، اما فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. مدیرکل ورزش و جوانان استان نظر مثبتی روی برگزاری مسابقه در این استادیوم دارد و به نظرم مشکلی برای واگذاری این استادیوم به تیم فجر وجود نداشته باشد.

به گزارش تسنیم، ورزشگاه پارس شیراز در فروردین ماه سال جاری توسط مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد،‌ اما به دلیل نیمه‌کاره بودن قسمت‌هایی از این استادیوم، بهره‌برداری از آن تاکنون به تعویق افتاده است.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار