۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 328023 | تاریخ انتشار: ۶:۴۶:۳۱ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

وزیر کشور: شناسایی مفقودان در اولویت باشد


وزیر کشور: شناسایی مفقودان در اولویت باشد


وزیر کشور: شناسایی مفقودان برای ما بسیار مهم است
 
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ظهر امروز پس از بازدید از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب در جلسه اضطراری ستاد مدیزیت بحران طی سخنانی اظهارداشت: مسئولان آب و فاضلاب و برق منطقه هر چه سریعتر نسبت به برقراری آب و برق شهرستان پل ذهاب اقدام کنند.وی با بیان اینکه با هماهنگی‌های انجام شده محموله‌های بیشتری از آب و غذا و چادر در این محل توزیع خواهد شد، گفت: باید توزیع این اقدام به کمک معتمدین محلی و مردم صورت بگیرد زیرا اینکار موجب افزایش ارامش و دلگرمی مردم می شود و تا عصر که امکانات بیشتری برسد دست مسئولان بازتر خواهد شد.
 
وزیر کشور با بیان اینکه تمامی امکانات کشور برای خدمت رسانی به مردم استان‌های غربی کشور بسیج شده است بر لزوم شناسایی هر چه زودتر مفقودین قبل از عملیات آواربرداری تاکید کرد.
 
وی با بیان این که باید یک آمارگیری اولیه صورت بگیرد، گفت: هر شخص می‌داند چند نفر از اعضای خانواده‌اش زیر آوار هستند، عجله‌ای برای آواربرداری نداریم مگر  در مکانی که مردم زیر آن باشند.
 
 رحمانی فضلی مجددا به مسئولان زیربط دستور داد هر چه زودتر و ظرف چند ساعت آینده اقدامات لازم برای برقراری آب و برق شهرستان به طور کامل صورت بگیرد.
 
 در پایان این جلسه برای انجام هر یک از برنامه ها و تصمیمات مسئولانی ویژه تعیین شدند تا این تصمیمات هرچه زودتر عملیاتی شود
 
گفتنی است در این جلسه نیز مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری حضور داشتند.

خبر وزیر کشور: شناسایی مفقودان در اولویت باشد از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر