پاری سن ژرمن قادر به جذب هندانوویچ نخواهد بود


پاری سن ژرمن قادر به جذب هندانوویچ نخواهد بود


به گزارش ورزش ۱۱، تیم پاری سن ژرمن نگاه ویژه ای به ستاره نراتزوری دارد اما دروازه بان اهل اسلوونی قرارداد خود را با اینتر تمدید خواهد کرد؛ بنابراین تیم متمول پاریس باید به دنبال گزینه دیگری باشد و یان اوبلاک را زیر نظر دارند.

PSG در این فصل، خط حمله بسیار قوی ای دارد اما خط دفاع و پست دروازه این تیم نیاز به تقویت دارد. ناصر الخلیفی مالک پاری سن ژرمن به طور کلی از عملکرد آلفونس آرئولا راضی به نظر نمی رسد و قصد دارد دروازه بان دیگری را به خدمت گیرد.

اگرچه، هنوز حضور اینتر در لیگ قهرمانان سال آتی قطعی نیست، اما سمیر هندانوویچ آماده می شود قرارداد خود را با اینتر تمدید کند. به نقل از توتو اسپورت، وی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۱ تمدید خواهد کرد و بنابراین تا سن ۳۶ سالگی در استادیوم جوزپه مه آتزا ماندگار خواهد شد.

این فصل نیز سمیر هندانوویچ در بسیاری از اوقات دروازه اینتر را نجات داده و به کارشناسان فوتبال ثابت کرده است که یکی از بهترین دروازه بانان فعلی سری آ است.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است