کد خبر: 277312 | تاریخ انتشار: ۴:۵۱:۲۴ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

پاسخ ایران به ترامپ


پاسخ ایران به ترامپ


خبرگزاری رویترز (Reuters)، با انتشار گزارشی به انعکاس اظهارات امروز بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان پرداخته است.
 
 
در این گزارش آمده است:
«ایران روز شنبه “سیاست‌ها و اقدامات خودخواهانه و هرج‌ و مرج طلبانه دونالد ترامپ” را مورد انتقاد قرار داده و آن را موجب تهدید امنیت جهانی معرفی کرد؛ همچنین توصیف ایران به عنوان کشوری سرکش توسط ترامپ را رد کرد.
 
 
 
تنش ها میان ایران و آمریکا پس از انتخاب ترامپ افزایش یافته است؛ ترامپ ایران را به عنوان حامی گروه های شبه نظامی معرفی می کند.
 
 
 
بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران با اشاره به این موضوع گفت: “ظاهرا مشاوران ایشان هنوز در فضای وهم‌آلود گذشته سیر می‌کنند و آن‌گونه که در آن دوران نیز از واقعیات و بدیهیات ابتدایی بی‌خبر بودند، هم اکنون نیز از تحولات ایران، منطقه و جهان بسیار عقب هستند.”»
 
 
 
قاسمی به دولت آمریکا توصیه کرد، ضمن توجه به نقش مثبت، سازنده و ثبات‌آفرین ایران در منطقه و جهان، طغیان و سرکشی را در سیاست‌ها و اقدامات خودخواهانه و هرج‌ و مرج طلبانه خویش و برخی هم‌پیمانان لجوج، متجاوز و اشغالگر خود در منطقه جستجو کنند و از گذشته عبرت گرفته و تنها با زبان تکریم و احترام با ملت ایران سخن گویند.

خبر پاسخ ایران به ترامپ از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار