۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

بوفون سنگربان افسانه ای ایتالیا از دنیای فوتبال ملی خداحافظی کرد

خلاصه بازی: لهستان ۰ – مکزیک ۱

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: ایتالیا ۰ – سوئد ۰

لهستان برابر مکزیک شکست خورد

ایتالیا ۰ – ۰ سوئد؛ حذف غم انگیز بوفون و یارانش در پلی آف جام جهانی

کد خبر: 303725 | تاریخ انتشار: ۷:۵۳:۲۹ - یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

پاشازاده: نه پیشنهادی از استقلال دارم نه قصد جدایی از نساجی


پاشازاده: نه پیشنهادی از استقلال دارم نه قصد جدایی از نساجی

  • #استقلال تهران
  • #نساجی مازندران
  • #مهدی پاشازاده

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تاکید کرد که هیچ پیشنهادی برای کار در تیم استقلال تهران ندارد.


 

مهدی پاشازاده در خصوص شایعاتی مبنی بر حضورش در کادر فنی استقلال اظهار داشت: قبلا هم گفته بودم و باز هم تاکید می‌کنم که هیچ پیشنهادی چه رسمی و چه غیر رسمی از سوی استقلال به من نشده و هیچ صحبتی در این خصوص صورت نگرفته است. ضمن این که خود من هیچ برنامه‌ای برای جدایی از تیم نساجی ندارم. لذا این بحث به طور کلی منتفی است.

 

وی تصریح کرد: منشا این شایعات یکسری گمانه زنی‌های رسانه‌ای بود که همه آنها هم از رسانه‌های غیر رسمی و به خصوص در فضای مجازی مطرح شد.

 

مدافع پیشین استقلال تصریح کرد: من بازیکن این تیم بودم و از آن بالاتر هوادار این تیم هستم. نتایج استقلال مرا هم بعنوان پیشکسوت و هوادار این تیم آزار داد و تنها کاری که در این مقطع می‌توانم انجام دهم این است که برای موفقیت آن در ادامه کار آرزوی موفقیت کنم.

 

پاشازاده گفت: فقط امیدوارم که هیات مدیره یک تصمیم درست بگیرد. یا منصوریان را ابقا کند و با قدرت پشت او بایستد و از او حمایت کند و یا اگر قرار است اتفاق دیگری هم بیفتد هرچه زودتر تصیم لازم گرفته شود تا زمان به ضرر استقلال از بین نرود.

 

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: قطعا در ساختار این تیم مشکلاتی بوده که کار به اینجا رسیده است. این مشکلات می‌تواند مشکلات مدیریتی، مالی، ساختاری و فنی باشد و همه اجزای باشگاه به اندازه خودشان در ثبت این نتایج تقصیر دارند. منصوریان هم بعنوان سرمربی به اندازه خودش در این ناکامی ها سهم دارد؛ نه بیشتر و نه کمتر.

 

وی در خاتمه بیان داشت: من از هواداران استقلال هم می‌خواهم که در این روزهای سخت متانت خود را حفظ کرده و شخصیت شان را نشان دهند و اگر هم انتقادی دارند با زبان منطق بیان کنند و از تخریب پیشکسوتان و اسطوره های باشگاه که سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده‌اند خودداری کنند.

پاشازاده: نه پیشنهادی از استقلال دارم نه قصد جدایی از نساجی
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار