۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 347790 | تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱:۳۹ - یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

پرداخت سود سهام عدالت و افزایش وام ازدواج تاثیر موقت بر زندگی مردم دارد


پرداخت سود سهام عدالت و افزایش وام ازدواج تاثیر موقت بر زندگی مردم دارد


پرداخت سود سهام عدالت قرار بود اول امسال انجام شود که این موضوع به خاطر انتخابات مسکوت ماند یعنی چیز جدیدی نیست بلکه پول مردم است که باید هر چه زودتر پرداخت می‌شد.
 
وی افزود: شاید پرداخت سود سهام عدالت برای طبقات پایین تا حدی اثرگذار باشد. باید ببینیم با توجه به وضعیت گرانی، اثر این موضوع در سبد خانوار روستاییان و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی چقدر است.
 
نماینده مردم تالش در مجلس یادآور شد: اینکه آقای روحانی دستور پرداخت وام ازدواج ۱۵ میلیون تومانی را دادند نیز دستور خوبی بود هر چند نمایندگان تصمیم گرفته بودند مبلغ وام ازدواج را در بودجه افزایش دهند اما به هر حال به خاطر این اقدام دولت قدردانی می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد در مجلس و در قالب بودجه ۹۷ این حکم را به تصویب برسانیم.
 
شکری خاطرنشان کرد: این اقدامات تا حدودی مسکن است و تاثیر آن در زندگی مردم موقت است. نکته مهم این است که ما باید فرمایشات رهبری را اجرا کنیم و به فریاد جوانان بیکار برسیم.
 
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: ما فضای کسب و کار داریم اما همه مشکل ما پول نیست بلکه بخش زیادی از آن مدیریتی است. ما نیازمند مدیران جهادی انقلابی و بسیجی واقعی هستیم که انگیزه و اعتقاد لازم را برای خدمت به مردم داشته باشند بنابراین به نظر می‌رسد مشکل ما کمبود منابع نیست و نیازمند بازنگری در مدیریت‌ها هستیم.

خبر پرداخت سود سهام عدالت و افزایش وام ازدواج تاثیر موقت بر زندگی مردم دارد از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار