۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: برنلی ۱ – استوک سیتی ۰

خلاصه بازی: وولفسبورگ ۱ – لایپزیگ ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – مونشن گلادباخ ۰

خلاصه بازی: هامبورگ ۱ – فرانکفورت ۲

خلاصه بازی: کریستال پالاس ۲ – واتفورد ۱

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اینتر ۰ (۵) – پوردنونه ۰ (۴)

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: هادرسفیلد ۱ – چلسی ۳

کد خبر: 303738 | تاریخ انتشار: ۸:۱۲:۲۵ - یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

پرسپولیس – پیکان؛ نبرد آقای معلم با پروفسور جنگی برای تسویه حساب های گذشته!


پرسپولیس – پیکان؛ نبرد آقای معلم با پروفسور جنگی برای تسویه حساب های گذشته!

پرسپولیس و پیکان

پرسپولیس و پیکان

به گزارش ورزش ۱۱، همیشه جنگ برای قدرت هاست و قدرت ها هستند که به جنگ طلبی میل دارند، اما در این گوشه میدان از هفته ششم، بحث قدرت ها در میان نیست و ماجرا صرفا یک تسویه حساب قدیمی میان آقای معلم و پروفسور است! دو مربی که از دیرباز با یکدیگر دچار چالش بوده اند همواره نیس و کنایه هایشان نقل محافل خبری بوده است!

 

مجید جلالی و برانکو ایوانکوویج
مجید جلالی و برانکو ایوانکوویج

 

پرسپولیس تهران در حالی به مصاف پیکان خواهد رفت که رتبه صدرنشینی اش بیشتر از همیشه در خطر است، چرا که تازه وارد های بوشهری توانسته اند به خوبی رخ نمایی در لیگ برتر انجام دهند و کار را برای قدرت های قدیمی لیگ برتر سخت تر نماید؛ تا سرخ پوشان پایتخت به زحمت بیافتند و هر بازی در لیگ برتر برایشان سخت تر از همیشه باشد.

 

برانکو که تیمش به تازگی به جمع چهار تیم برتر آسیا صعود کرده است، از لیگ برتر غافل نیست با کسب ۱۳ امتیاز ار ۵ بازی گذشته خود در لیگ برتر به دنبال کسب شانزدهمین امتیاز فصل خود است، پیکان نیز با کسب ۵ امتیاز در ۵ دیدار گذشته خود سخت تر از همیشه به دنبال کندن خود از رتبه سیزدهم جدول است.

 

پرسپولیس و پیکان تهران
پرسپولیس و پیکان تهران

 

پرسپولیس و پیکان تهران تا کنون ۲۴ بار برابر یکدیگر قرار گرفته اند که تا کنون سرخ های پایتخت موفق به اخذ ۱۶ پیروزی در برابر تیم با سابقه لیگ برتر شده اند تا پیکان نیز سهمش تنها ۴ پیروزی باشد و ۴ دیدار نیز میان دو تیم به تساوی انجامیده باشد.

 

پرسپولیسی ها برای این دیدار به احتمال فراوان به سید جلال حسینی کاپیتان اول خود استراحت خواهند داد تا او را متوجه فشار های بازی لیگ ننمایند تا بتواند در اوج آمادگی به ترکیب اصلی تیم بازگردد.

 

تیم داوری این بازی نیز متشکل از علیرضا فغانی ، محمدرضا منصوری،  حمید سبحانی، پیمان فرخی مهر ، و  ناظر: مسعود مرادی خواهند بود.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر