۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

بازداشت عاملان قتل دانشجوی ایرانی در باکو

جزئیات تیراندازی به دو سارق در خیابان جمهوری

شیر بچه های ایران تاریخ ساز شدند

خوردبین: داور عمانی کار خود را کرد

پیش‌بینی یک بازی سخت را مقابل پرسپولیس داشتیم

۳۰۲ Found

یارانه مهر ماه امشب قابل برداشت است

چمنیان: می خواهیم در جمع چهار تیم برتر جهان باشیم

کد خبر: 312817 | تاریخ انتشار: ۶:۳۶:۲۹ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

پله‌برقی هواپیمای پادشاه عربستان سوژه محسن رضایی شد


پله‌برقی هواپیمای پادشاه عربستان سوژه محسن رضایی شد


عربستان سعودی این روزها بدجور سوژه رسانه‌های جهان شده است؛ حکم لغو ممنوعیت رانندگی زنان و حالا هم اولین سفر عبدالعزیز، پادشاه ۸۱ ساله این کشور در راس هیاتی بلند مرتیه و پر زرق و برق به کشور روسیه برای ملاقات با پوتین، همگی از روابط جدید در این کشور خبر می‌دهد.
 
 
قرار است در این سفر چهار روزه، چندین توافق‌ تجاری و تسلیحاتی از جمله امضاء یادداشت تفاهم خرید سامانه دفاع موشکی اس ۴۰۰ از روسیه و همچنین راهکارهایی در خصوص ثبات بازار نفت بین دو کشور بررسی شود.
 
 
اما در این بین، امکاناتی که عبدالعزیزدر این سفر به همراه خود داشت تعجب برانگیز بود؛ ۱۵۰۰ خدمه، حدود ۸۰۰ کیلوگرم مواد غذایی، چند لیموزین گرانقیمت، لوازم لوکس و یک پله برقی طلایی!
 
 
این پله‌برقی که قرار بود عبدالعزیز بوسیله آن از هواپیما خارج شود، اتفاقا درست وقتی که جناب پادشاه قصد استفاده از آن را داشت، طبق برنامه عمل نکرد و در مقابل لنز ده‌ها دوربین عکاس و خبرنگار، به ناگاه خراب شد! در نتیجه عبدالعزیز مجبور شد تا بقیه راه را با پای خودش پایین بیاید! ؛ سوژه‌ای جالب که اتفاقا محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نطام هم آن را دست‌مایه آخرین پست اینستاگرام خود کرد و کنایه جالبی به پادشاه عربستان زد.
 
 
محسن رضایی در اینستاگرام خود نوشت: ” دست و پا زدن برای نجات، حاکمان عربستان با پول های ملت خود به غرب و شرق عالم می روند. از این و آن، سلاح می خرند و زیاده گویی می کنند.
 
 
از روسیه سامانه دفاع هوایی اس۴۰۰ طلب می کنند و از آمریکا، سامانه دفاع ضد موشکی و خیال می کنند با انبار کردن زرادخانه های خود می توانند به سلطنت پوسیده وهابی حیات دهند.
 
 
آنها چشم هایشان را به روی حقیقت بسته اند و صدای مردم خود و مسلمانان یمن و بحرین را نمی شنوند؛ زیرا آنها پله برقی های سراشیبی را با پای خود طی می کنند”.

خبر پله‌برقی هواپیمای پادشاه عربستان سوژه محسن رضایی شد از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار