پورموسوی: برای افشین خوشحالم


پورموسوی: برای افشین خوشحالم

  • #سپاهان اصفهان
  • #فولاد خوزستان
  • #سیروس پورموسوی

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در بازی با سپاهان همه بازیکنان از درون دروازه گرفته تا نوک حمله فقط به فکر کسب پیروزی بودیم.


سیدسیروس پورموسوی پنج‌شنبه‌شب پس از پیروزی تیمش در برابر سپاهان اصفهان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: واقعاً دلیلی نیست که به عقب بازگردم ولی اگر در برابر ایرانجوان بوشهر در جام حذفی کمی هوشمندانه عمل می‌کردیم بازی را به سود خود به پایان می‌رساندیم ولی واقعیت این است که تمرکز خود را روی بازی‌های لیگ برتر معطوف کرده‌ایم.

وی افزود: پیروزی شیرینی در برابر سپاهان کسب کردیم و آن را به هواداران واقعی فولاد که در این مدت هیچ‌گاه ما را تنها نگذاشتند، تقدیم می‌کنم.

پورموسوی تصریح کرد: در بازی با سپاهان همه بازیکنان از درون دروازه گرفته تا نوک حمله فقط به فکر کسب پیروزی بودیم و خوشبختانه به این پیروزی ارزشمند دست پیدا کردیم.

سرمربی فولاد خوزستان تصریح کرد: ایمان مبعلی هم به خوبی در موقع که وارد زمین شد در میدان بزرگی کرد و بازی خوبی انجام داد. همچنین برای گلزنی آرش افشین در این بازی بسیار خوشحال هستم چرا که وی بعد از مدت‌ها پایش به گلزنی باز شده است و امیدوار این روند خود را ادامه دهد.

پورموسوی بیان کرد: در مدت اخیر مشکلاتی فراوانی برای افشین پیش آمد ولی نباید فراموش کنیم که وی یک سرمایه استانی است و ما در این مدت از وی حمایت کردیم و امروز هم او با تمام وجود برای فولاد خوزستان بازی کرد.

از سری رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، شامگاه امروز تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با برتری دو بر صفر تیم اهواز به پایان رسید.

رو در رو (در این تورنمنت)


تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

محتوای دیگر از این بازی

پورموسوی: برای افشین خوشحالم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است