پیرمرد روسونری ها؛ کلید انتقال نیمار به سانتیاگو برنابئو


پیرمرد روسونری ها؛ کلید انتقال نیمار به سانتیاگو برنابئو

فلورنتینو پرز و آدریانو گالیانی

فلورنتینو پرز و آدریانو گالیانی

به گزارش ورزش ۱۱،  فلورنتینو پرز مرد اول باشگاه رئال مادرید با توجه به مصدومیت های پرشمار گرت بیل و عدم آمادگی طولانی مدت کریم بنزما در فکر یک انقلاب بزرگ در نقل و انتقالات تابستان آینده در خط حمله تیمش است.

 

پرز قصد دارد با خرید گزینه های بزرگ و جذابی مانند لواندوفسکی ، نیمار ، دیبالا، امباپه یا هری کین ترکیب تیمش را به طور کلی متحول کند. او  پس از دیدار با تاتنهام نیز برای اعتراض به وضعیت ضعیف تیمش در رختکن رئال حاضر شد. رئال مادرید به شدت نیاز به تغیرات در خط حمله دارد و پرز که هر سال مانند پاپانوئل یک هدیه ویژه برای مادریدیستا های سراسر دنیا کنار گذاشته بود در چهار سال اخیر خلف وعده کرده و هیچ بازیکن کهکشانی را برای تیمش به خدمت نگرفته است.

 

نیمار
نیمار

 

در این ۴ سال آمار رئال مادرید در باب هزینه ها و در آمد های اقتصادی به طور کلی متفاوت بوده و بیشتر ورودی داشته اند تا خروجی از فروش های سنگینی مانند دیماریا و موراتا تا قهرمانی های فراوان در جام های مختلف مانند سه قهرمانی در ۴ سال آخر تورنومنت بزرگی مثل لیگ قهرمانان اروپا که منبع مالی فراوانی را به آنها تزریق می کند. این مسائل نشان می دهد که ذخایر مالی کهکشانی ها به غایت پر است و تنها نیاز به یک نقشه راه درست و دقیقی برای رسیدن به اهداف بزرگی که پرز در سر دارد است.

 

در چنین قابی فلورنتینو که با بیشتر مدیران رده بالای فوتبال جهان در ارتباط دوستانه است به دنبال پیرمرد ۷۳ ساله سابق روسونری آدریانو گالیانی است. عمو گالی میلانی ها یا روباه مکار فوتبال ایتالیا از دید غیر میلانی ها که ۳۰ سال را در باشگاه میلان به عنوان مسئول نقل و انتقالات فعالیت کرد و پر تجربه ترین فرد برای پست خالی رئال مادرید به عنوان مسئول نقل و انتقالات یا مدیر ورزشی است. پرز می داند که رسیدن به اهداف غیر ممکنی مانند نیمار جونیور و رابرت لواندوفسکی نیاز به کسی دارد که سابقا بارها غیر ممکن ها را ممکن کرده است.

 

فلورنتینو پرز و رونالدو
فلورنتینو پرز و رونالدو

 

آدریانو گالیانی که پس از فروش میلان توسط برلوسکونی به سرمایه داران چینی، از این تیم رفت تا در شبکه های تلویزیونی پریمیوم به مالکیت یار کهنه اش سیلویو کار کند اما قطعا پروژه جذاب جدید پرز و کهکشانی کردن ستاره های جدید فوتبال دنیا می تواند او را به دنیای فو تبال بر گرداند. او که تخصصش در ارزان خریدن و گران فروختن است حتی نیشش را به خود پرز هم زده است. تا جایی که رونالدو برزیلی را رایگان به سن سیرو آورد و کاکایی که به افت نزدیک شده بود را با ۶۵ میلیون یورو رکورد شکن به رئال مادرید فروخت .

 

از  شاخص ترین خرید های درخشان گالیانی می توان به مارکو فان باسن، الساندرو نستا، آندره آ پیرلو، زلاتان ابراهیموویچ، کلارنس سیدورف ، کاکا و آندره ی شوچنکو نام برد. حالا فلورنتینو پرز که دوستی صمیمانه ای با گالیانی دارد قصد دارد با حضور او در باشگاهش و بودجه سنگین ۳۰۰ میلیون یورویی که در اختیار او قرار می دهد وارد کارزار نبرد با مدیران متمول این روزهای فوتبال اروپا شود تا ستاره های نامدار را با هنرمندی گالیانی به سانتیاگو برنابئو بکشاند.

 

 

گالیانی - زلاتان و روبینیو
گالیانی – زلاتان و روبینیو

 

می توان نتیجه گرفت پرز کم کم در حال چینش پازل خود برای یک سر و صدای بزرگ در  فصل و نقل و انتقالات است تا بار دیگر یک هدیه بزرگ به طرفداران تیمش که عادت به این جور هدایا دارند بدهد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است