۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

میلان در زمین ساسولو پیروز شد

۳۰۲ Found

افتخاری: کدام رفتار شفر مستحق اخطار بود؟

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

گلهای بازی: سنت اتین ۰ – لیون ۵

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

برتری قاطعانه لیون در دربی جنجالی + عکس

کونته: موراتا می‌توانست بیش از یک گل بزند

کد خبر: 303756 | تاریخ انتشار: ۸:۵۸:۳۳ - یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

چرا لوکاکو به چلسی نرفت ؟


چرا لوکاکو به چلسی نرفت ؟

روملو لوکاکو

روملو لوکاکو

به گزارش بخش بین الملل ورزش ۱۱، ژوزه مورینیو سرمربی منچستر یونایتد معتقد است روملو لوکاکو به خاطر او پیشنهاد چلسی را رد نکرده است و با علاقه شخصی اش به منچستر یونایتد پیوسته است.

 

روملو لوکاکو در فصل نقل و انتقالات اخیر در حالیکه همگان تصور می کردند او به باشگاه سابقش باز خواهد گشت؛ در اقدامی عجیب و ناگهانی به منچستر یونایتد پیوست و ژوزه مورینیو در آستانه دیدار شیاطین سرخ با تیم سابق لوکاکو یعنی اورتون در خصوص انتقال این بازیکن به الدترافورد اظهار نظر کرده است. مورینیو در کنفرانس خبری پیش از دیدار با اورتون به خبرنگاران گفت:

-

صحبت هایی که در خصوص تاثیر من در انتقال روملو لوکاکو به منچستر یونایتد مطرح می شود؛ کاملا بی اساس است و من نقشی در پیوستن روملو به منچستر یونایتد نداشتم. اورتون برای فروش لوکاکو مبلغی را درخواست کرد و ما نیز آن را پرداختیم و همچنین ما مبلغ در خواستی مدیر برنامه های روملو لوکاکو برای حق کمیسیون انتقال وی را نیز پرداختیم و به نظر من دلیلی واضح تر از این برای پیوستن بازیکنی به یک تیم وجود ندارد.

-

 

لوکاکو ۲۴ ساله در فصل نقل و انتقالات تابستانی با قراردادی به ارزش ۷۵ میلیون پوند + ۱۵ میلیون پاداش به منچستر یونایتد پیوست و وین رونی نیز به عنوان بخشی از قرارداد لوکاکو به اورتون بازگشت.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر