۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

کد خبر: 337078 | تاریخ انتشار: ۲۲:۵۴:۳۹ - پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

چرا هیچ نماینده ای از بارسلونا در مراسم توپ طلا شرکت نکرد؟


چرا هیچ نماینده ای از بارسلونا در مراسم توپ طلا شرکت نکرد؟

لیونل مسی و مدیران بارسلونا

لیونل مسی و مدیران بارسلونا

به گزارش ورزش ۱۱، پیش از آنکه مراسم توپ طلا در شهر پاریس از سوی فرانس فوتبال برگزار شد بر خیلی ها همچون روز روشن بود که کریستیانو رونالدو ابر ستاره رئال مادرید برنده این عنوان در سال ۲۰۱۷ خواهد بود و مسی شانسی برای تصاحب ششمین عنوان خود نخواهد داشت.

 

با این وجود اما به صورت عرف و احترامات متقابل و تشریفات الزامی، می بایست حداقل لیونل مسی که رقیب اصلی رونالدو برای تصاحب این عنوان بود در مراسم حضور می یافت، اما در کمال ناباوری او در شهر پاریس حضور نیافت تا صحبت ها وشایعات در ارتباط با ناراحتی مسی از اینکه در این عنوان پیروز نبوده است بالا بگیرد!

 

لیونل مسی
لیونل مسی

 

شاید غیر قابل باور ترین قسمت ماجرا این بود که هیچ یک از نمایندگان بارسلونا در این مراسم شرکت نکردند تا ضیافت توپ طلا سال ۲۰۱۷ تبدیل به یک مراسم انحصاری برای درخشش رونالدو باشد!

 

به طور حرفه ای این رفتار در مراسم بزرگی همچون توپ طلا نادرست است! چرا که می توان آن را نوعی اعتراض و یا بی احترامی تلقی کرد! حضور نیافتن حتی یکی از عوامل باشگاه بارسلونا قطعی بی معنی نبوده و نخواهد بود! این ماجرا قطعا برای اعتبار این باشگاه و همچنین ستاره بزرگ خود بسیار می تواند گران تمام شود! چرا که آنها می توانند با ارائه یک رفتار حرفه ای نشان از شخصیت بالای خود بدهند و ترویج فرهنگ حرفه ای اخلاق مداری را صورت بدهند.

 

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو
لیونل مسی و کریستیانو رونالدو

 

به هر حال نه مسی و نه هیچ یک از عوامل باشگاه بارسلونا در این مراسم ظاهر نشدند تا رونالدو بی رقیب بتواند برای حامیان خود دست تکان بدهد و صحنه ی مراسن توپ طلا را با لبخند های خود، تبدیل به یک صحنه شخصی و اختصاصی از افتخاراتش شود!

 

البته نباید از یاد ببریم که مسی پیش از برگزاری این مراسم شکست را پذیرفته بود و با لحنی غرور آمیز و نه چندان حرفه ای این عنوان را همانند سرمربی تیم خود بی ارزش دانسته بود تا تفکرات به نسبت این ستاره محبوب به نوعی تیره تر شود!

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار