سرمربی جدید تراکتورسازی، حسینی را فرا خواند

مهاجم جدید استقلالی ها به تهران رسید

چه کسی مدیر عامل زرد پوشان اصفهان خواهد شد

پایان محرومیت ۴ ماهه مهدی طارمی

بازیکن سابق استقلال: استقلال به پرسپولیس نخواهد رسید

واکنش الذوادی به برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ در ایران

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

یری مینا آماده تقابل با بتیس

کیمیچ بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ تیم ملی آلمان شد

کد خبر: 313007 | تاریخ انتشار: ۱۱:۴۹:۰۴ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ژرمن ها به فکر تکرار قهرمانی در سرمای روسیه


ژرمن ها به فکر تکرار قهرمانی در سرمای روسیه

بازیکنان تیم ملی آلمان

بازیکنان تیم ملی آلمان

به گزارش ورزش ۱۱،  تیم ملی آلمان توانست دیشب در آخرین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی  با حساب ۵-۱ آذربایجان را در هم بکوبد تا به رکورد جاودانه ای از خود به جای بگذارد.

ژرمن ها که در گروه C  با ایرلند شمالی، جمهوری چک، نروژ، آذربایجان و سن مارینو هم گروه بودند در تمامی بازی های خود در این مرحله به پیروزی دست یافتند تا قدرت خود را به عنوان مدافعه عنوان قهرمانی به رخ بکشد.

۱۰برد، ۴۳گل زده و تنها ۴ گل خورده نشان از قدرت یواخیم لو و شاگردانش می دهد. قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ حالا با جوانانی مانند مصطفی،  کیمیچ، وگنر و امره کان  چنین نتایج درخشانی را کسب کرده است تا نشان دهد در عین جوانی از تجربه خوبی هم بر خوردارند. در کنار این نفرات توماس مولر ، درکسلر ،بواتنگ و هوملس را هم اضافه کنید تا به قدرت ژرمن ها بیشتر پی ببرید.

جدول گروه C
جدول گروه C

تیم ملی آلمان که یکی از قدرتمند ترین تیم های جهان از لحاظ ملی محسوب می شوند تا به حال چهار بار قهرمان ( ۱۹۵۴، ۱۹۷۴، ۱۹۹۰، ۲۰۱۴) ، چهار بار  نایب قهرمان( ۱۹۶۶، ۱۹۸۲، ۱۹۸۶، ۲۰۰۲)، چهار بار  سوم(۱۹۳۴، ۱۹۷۰، ۲۰۰۶، ۲۰۱۰) و یک بار هم مقام چهارمی را در ادوار جام جهانی کسب کرده اند.

۱۳ بار حضور در جمع چهار تیم برتر جام جهانی بودن کار ساده ای نیست و  حتی این کار از پس تیم های بزرگ فوتبال دنیا هم چون برزیل بر نیامده است. فوتبال ماشینی که از ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۴ حضور ثابت در بین سه تیم برتر جهان داشته نشان می دهد فوتبالی آکادمیک در این کشور ارائه می شود و نسل طلایی به معنای واقعی کلمه یعنی تیمی که در لحظه فوتبال بازی می کند.

تیم قهرمان جام جهانی 2014
تیم قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴

باید دید ماشین آلمان ها در سرمای روسیه هم می تواند راه موفقیت را بپیماید یا این که موتور شان پس از سال ها یخ می زند.

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار