دایی: باید کار را در نیمه اول تمام می کردیم

مصدومیت پائولینیو چندان جدی نیست

۳۰۲ Found

فرشاد احمدزاده از بازی بعدی محروم شد

خلاصه بازی: لگانس ۰ – رئال مادرید ۱

لگانس ۰_۱ رئال مادرید؛ پیروزی شاگردان زیدان در خانه لگانس

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

لگانس ۰ – رئال مادرید ۱ ؛ کمی شادی بعد از کابوسِ لالیگا

عاشورزاده و صفری فردا به روی شی هاپ چانگ می‌روند

۳۰۲ Found

دخیا: از پوشیدن پیراهن منچستر حس غرور دارم

کد خبر: 329910 | تاریخ انتشار: ۷:۱۹:۳۱ - یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

کاپیتان تیم ملی ایران: می‌توانیم هند را شکست دهیم


کاپیتان تیم ملی ایران: می‌توانیم هند را شکست دهیم

  • #کبدی

گرگان – کاپیتان گلستانی تیم ملی کبدی ایران با بیان اینکه اختلاف سطح تیم های ایران و هند بسیار کاهش یافته گفت: پیروزی بر تیم هند دور از دسترس نیست و توانایی شکست این تیم را داریم.


فاضل اتراچالی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران استان گلستان درباره مسابقات آسیایی پیش رو به میزبانی گرگان، اظهار کرد: مهم ترین تفاوت مسابقات این دوره با دوره های قبل به میزبانی کشورمان مربوط می شود و از این نظر می توانیم از امتیازات میزبانی استفاده کنیم. امیدوارم از تمامی مزایای میزبانی بتوانیم بهره مند و قهرمان این دوره شویم.

 

اتراچالی با اشاره به وضعیت آمادگی خود گفت: لیگ ستارگان جهان در هندوستان حدود سه هفته پیش به پایان رسیده و کمی احساس خستگی می کنم اما توانسته ام از نظر بدنی خودم را تا حدودی به سایر بازیکنان تیم برسانم.

 

وی درباره انجام بازی های دوستانه تیم ایران بیان کرد: تیم کره جنوبی سه روز پیش وارد گرگان شد و با این تیم یک بازی دوستانه انجام داده ایم که اولین بازی تدارکاتی ما بود.

 

کاپیتان تیم ملی کبدی ایران خاطرنشان کرد: زمان کوتاهی برای آمادگی تیم وجود داشت و فرصتی برای انجام بازی های دوستانه نبود. سایر تیم ها که به ایران بیایند احتمالاً تا قبل از شروع بازی ها بازی دوستانه ای با آنها انجام خواهیم داد.

 

اتراچالی تصریح کرد: ۹ بازیکن ایرانی در لیگ ستارگان جهان بازی کرده اند و تجربه رویارویی با بازیکنان هندی را دارند.

 

وی درباره سرمربی هندی تیم ملی ایران گفت: هندوستان قطب کبدی دنیا است و مطمئناً مربی هندی از دانش فنی بالایی برخوردار است. ۵۰ درصد بازیکنان ما جوان هستند و از طریق مربی هندی تاکتیک و تکنیک­های جدید را آموزش می گیرند.

 

این لژیونر کبدی ایران در خصوص شانس قهرمانی ایران در رقابت ها اظهار کرد: هند و پاکستان در گروه مقابل ما حضور دارند و احتمال زیاد در مرحله نیمه نهایی با تیم پاکستان رو به رو می شویم و در صورت پیروزی در بازی فینال مقابل هند، رقیب دیرینه قرار می گیریم.

 

فاضل اتراچالی تصریح کرد: در بازی های اخیر که با هند داشته ایم بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتیم و این موضوع ما را امیدوار می کند که در مسابقات آسیایی بتوانیم حتی این تیم را شکست دهیم.

 

مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در دو بخش مردان و زنان از یکم آذرماه به میزبانی شهر گرگان آغاز می شود و تا ششم این ماه ادامه خواهد داشت.

کاپیتان تیم ملی ایران: پیروزی بر تیم هند دور از دسترس نیست
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار