۳۰۲ Found

میلان در زمین ساسولو پیروز شد

۳۰۲ Found

افتخاری: کدام رفتار شفر مستحق اخطار بود؟

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

گلهای بازی: سنت اتین ۰ – لیون ۵

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

برتری قاطعانه لیون در دربی جنجالی + عکس

کونته: موراتا می‌توانست بیش از یک گل بزند

رکورد هایی که در بازی امشب رئال مادرید لاس پالماس شکسته شد

گلهای بازی: رئال سوسیداد ۳ – ایبار ۱

فرمول تند و آتشین مرد کاتالانی در منچستر سیتی

کد خبر: 317484 | تاریخ انتشار: ۲۱:۵۶:۱۴ - پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

کسب یک طلا و دو برنز برای نمایندگان ایران


کسب یک طلا و دو برنز برای نمایندگان ایران

  • #پاراتکواندو قهرمانی جهان

هفتمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جهان در دو بخش کیوروگی و پومسه با حضور ۲۵۷ تکواندوکار برگزار شد.


هفتمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جهان در دو بخش کیوروگی و پومسه از امروز با حضور ۲۵۷ تکواندوکار از ۵۹ کشور در سالن «کاپرباکس آرنا» لندن در حال برگزاری است که تیم‌ملی کشورمان با ۵ نماینده به مصاف حریفانشان رفتند.

مهدی پوررهنما نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) کشورمان پس از یک‌دور استراحت، در اولین دیدار «ایلیا ویلکوف» از روسیه ۳۰ بر ۸ پیروز شد. در ادامه رو در روی «گابریل گاراگارزا» اسپانیایی قرار گرفت و در حالیکه تا پایان راند نخست ۷ بر صفر جبو بود با انصراف نماینده اسپانیا پیروز و راهی مرحله بعد شد.

پوررهنما در سومین مبارزه به مصاف «ولادیمیر فئوفانو» از روسیه رفت و ۲۳ بر ۱۰ او را شکست داده و به فینال راه پیدا کرد و در فینال نیز «مگُمِدزاگیر ایسالدیبیروف» از روسیه را با نتیجه ۲۸ بر ۱۷ مغلوب خویش ساخت و با کسب مدال طلا ۱۰۰ امتیاز به رنکینگ المپیکی خود اضافه کرد.

سعید صادقیان‌پور هوگوپوش وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) پس از یک‌دور استراحت در گام نخست رو در روی «آنتون لیپوی» از اوکراین قرار گرفت و قاطعانه با نتیجه ۳۰ بر ۵ راهی مرحله بعد شد.

صادیقان پور در دومین مبارزه برابر «پترو کاتاراگا» از مولداوی با نتیجه ۱۹ بر ۴ پیروز شد. او در مرحله نیمه نهایی به مصاف «اوگنی الیفیرنکو» روس رفت و نتیجه را ۲۰ بر ۹ واگذار کرد و به مدال برنز این دوره از رقابت‌ها رسید.

احمد نریمانی پاراتکواندوکار کشورمان در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) در نخستین گام به مصاف «بیسواجیت رای» از هندوستان رفت و با نتیجه ۲۵ بر یک به مرحله بعد راه پیدا کرد. او در ادامه رو در روی «نیشان اَمیرعلی» قزاق قرار گرفت که این مبارزه با نتیجه ۱۵ بر ۱۵ به راند طلایی کشیده شد. در راند طلایی و در مبارزاتی حساس نماینده شایسته کشورمان با قبول شکست برابر این هوگوپوش به مدال برنز جهانی رسید.

اصغر عزیزی و محمود جعفرزاده با شکست مقابل حریفان خود از دور مسابقات کنار رفتند.

 

 

کسب یک طلا و دو برنز برای نمایندگان ایران
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار