فخری: پاکدامن مسابقاتی رویایی را پشت سر گذاشت

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رسیدگی کند/ ارتش سایبری برای توهین!

قاسمی: با قدرت برمی‌گردم/ امیدوارم محبی در مسابقات جهانی موفق باشد/ هیچ وقت بدون اجازه اردو را ترک نکردم

ریشه مشکلات در فدراسیون است/مقصر کسی است که پیروانی را انتخاب کرد

ویدئو های جذاب روز گذشته دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶

کد خبر: 278028 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷:۲۷ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

کلانتری: سایپا با حضور دایی می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ فکر کند


کلانتری: سایپا با حضور دایی می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ فکر کند

علی دایی

علی دایی

به گزارش ورزش ۱۱، ایوب کلانتری  ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شرایط تیم ما خوب است و تمرینات را در تهران پشت سر می‌گذاریم. ما دو اردو هم در اردبیل و رامسر داشتیم تا بازیکنان از لحاظ بدنی و تاکتیکی به شرایط خوبی برسند. امیدوارم تا شروع لیگ برتر بیشتر با یکدیگر هماهنگ شویم، چون سایپا امسال با تغییرات نسبتاً زیادی مواجه شده و مهم این است که بتوانیم بازی‌های لیگ برتر را با هماهنگی خوبی شروع کنیم.

وی در واکنش به اینکه اکثر بازیکنان سایپا از گرفتن سهمیه آسیا صحبت می‌کنند، تأکید کرد: ما باید وارد مسابقات لیگ شویم تا ببینیم شرایط چگونه پیش می‌رود. از الان زود است که بخواهیم درمورد سهمیه یا اهداف تیم صحبت کنیم، ولی طبیعتاً تمامی بازیکنان و همچنین کادر فنی دنبال این هستند که سایپا بهترین جایگاه ممکن را به‌دست بیاورد. به نظر من تیم ما با حضور دایی می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ فکر کند.

هافبک تیم فوتبال سایپا در خاتمه تصریح کرد: دایی مربی بزرگی است و همیشه دنبال موفقیت‌های بزرگ است. او روحیه و انگیزه خاصی به بازیکنان می‌دهد و امیدوارم با این مربی بتوانیم نتایج خوبی در لیگ برتر بگیریم.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر