کلوپ: از نتیجه خوشحال نیستم ولی به آینده امیدوارم


کلوپ: از نتیجه خوشحال نیستم ولی به آینده امیدوارم

یورگن کلوپ

یورگن کلوپ

به گزارش ورزش ۱۱، تیم فوتبال لیورپول دیشب در بازگشتش بعد از چند فصل به لیگ قهرمانان اروپا در اولین دیدار خود در آنفیلد مقابل سویا اسپانیا با تساوی ۲-۲ متوقف شد، یورگن کلوپ سر مربی لیورپولی ها در کنفرانس خبری پس از بازی گفت:
 

-

از دقیقه اول برای پیروزی پا به میدان گذاشتیم، بازی زیبایی را شاهد بودیم، از این که شاگردانم با عشق و علاقه به توپ ضربه می زدند لذت بردم. تیم من برای فراموش کردن شکست سنگین مقابل منچستر سیتی یک بازی را ارائه دادند. من بسیار مشتاقانه به توپ ضربه زد. برای سویا احترام زیادی قائل هستم چون هرگز ناامید نشد.سویا خوش‌شانس بود که داور یک پنالتی علیه آن‌ها نگرفت. به هرحال ما چند فرصت خوب را هدر دادیم.

-

سرمربی آلمانی لیورپولی ها در ادامه افزود:

-

 مقابل یک تیم با سازماندهی مناسب و دفاعی قوی، فرصت‌های زیادی خلق کردیم اما موفق به استفاده از تمام موقعیت‌ها نشدیم. درس‌های این بازی، آینده ما را می‌سازد.کوتینیو در این بازی شانس نداشت. حضور در جریان رقابت به او کمک کرد پس از ماه‌ها دوری در شرایط مسابقه قرار بگیرد و مطمئن هستم به زودی به دوران اوج برمی‌گردد. متاسفانه تیم من در تمام‌کنندگی ضعف دارد و هر چه زودتر باید این مشکل را برطرف کنیم.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است