۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

مورینیو: تساوی برابر بنفیکا هم می تواند رضایت بخش باشد

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

زیدان: بنزما می توانست نتیجه بازی را تغییر دهد

۳۰۲ Found

لئو در اندیشه هتریکی دیگر

خلاصه بازی: رئال مادرید ۱ – تاتنهام ۱

عقده گشایی کلوپ و شاگردانش در لیگ قهرمانان اروپا

خلاصه بازی: ماریبور ۰ – لیورپول ۷

صفحه نخست روزنامه های ورزشی چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

خلاصه بازی: آپوئل ۱ – دورتموند ۱

کد خبر: 313619 | تاریخ انتشار: ۱۹:۱۶:۴۹ - سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

کوتاهترین و بلند قدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس


کوتاهترین و بلند قدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس

نمانیا ماتیچ

نمانیا ماتیچ

به گزارش ورزش ۱۱، پس از وقفه ای که به علت برگزاری دیدارهای ملی بوجود آمد، رقابتهای هفته هشتم لیگ برتر انگلیس از هفته آینده آغاز خواهد شد. به همین مناسبت گزارشی از بلندقدترین و کوتاه قامت ترین بازیکنان حاضر در این رقابتها پرداخته ایم.

 

کوتاه ترین بازیکنان:

ترکیب منتخب کوتاه ترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس
ترکیب منتخب کوتاه ترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس

 

مایکل وورم دروازه بان ذخیره تاتنهام با ۱۸۳ سانتی متر قد کوتاه ترین دروازه بان این رقابتهاست و سزار آزپلیکوئتا و ناتان آکه به ترتیب با ۱۷۸ و ۱۸۰ سانتی متر کوتاه ترین مدافعین میانی لیگ برتر جزیره هستند. همچنین کیکو فمینا از واتفورد با ۱۷۶ سانتی متر و آرون کراس ول با همین میزان قدی کوتاه ترین مدافعان کناری هستند. انگولو کانته که در دو فصل گذشته یکی از ارکان مهم قهرمانی های لستر سیتی و چلسی بوده است، به همراه لئون برایتون از سوانسی با ۱۶۸ سانتی متر قد، کوتاه ترین هافبک های میانی جزیره هستند. اما در پست هافبک چپ رایان فریزر بازیکن بورنموث با ۱۶۳ سانتی متر قد حضور دارد که عنوان کوتاه ترین بازیکن لیگ جزیره را یدک می کشد و آرون لنون وینگر اورتون نیز با ۱۶۵ سانتی متر کوتاه ترین هافبک راست لیگ انگلیس است. جرمین دفو و احمد موسا نیز با ۱۷۱ سانتی متر کوتاه قامت ترین مهاجمان این رقابتها لقب گرفته اند.

رایان فریزر کوتاه ترین بازیکن لیگ برتر انگلیس
رایان فریزر کوتاه ترین بازیکن لیگ برتر انگلیس

 

بلند قدترین بازیکنان:

 

ترکیب منتخب بلند قدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس
ترکیب منتخب بلند قدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس

 

در ترکیب بلندقدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس، نام فریزر فورستر دروازه بان دوم تیم ملی انگلیس و باشگاه ساوت همپتون با ۲۰۱ سانتی متر به عنوان بلندقد ترین دروازه بان دیده می شود. پر مرته ساکر از آرسنال و جوئل ماتیپ از لیورپول به ترتیب با ۱۹۸ و ۱۹۵ سانتی متر، بلندقامت ترین مدافعان میانی لیگ برتر جزیره هستند و مارتین کلی از کریستال پالاس و کورت زوما از استوک سیتی به ترتیب با ۱۹۱ و ۱۹۰ سانتی متر بلندقد ترین بازیکنان لیگ انگلیس در پست دفاع کناری هستند. در خط میانی منچستر یونایتد دارای بلندترین بازیکنان لیگ است چرا که نمانیا ماتیچ و مروان فلینی را که هر دو ۱۹۴ سانتی متر قد دارند را در اختیار دارد. همچنین اریک چوپوموتینگ و مارکو آرناتوویچ بازیکنان استوک و وستهام با ۱۹۱ و ۱۹۲ سانتی متر قد بلندترین هافبک های لیگ جزیره لقب گرفته اند. ضمن اینکه زلاتان ابراهیموویچ از منچستر یونایتد با ۱۹۵ سانتی متر و پیتر کراوچ از استوک سیتی با ۲۰۱ سانتی متر سرو قامتان خط حمله لیگ برتر انگلیس هستند.

پیتر کراوچ مهاجم 201 سانتی متری استوک سیتی
پیتر کراوچ مهاجم ۲۰۱ سانتی متری استوک سیتی

 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار