کی روش: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم / تا پیش از شروع جام جهانی تصمیمات زیادی می گیرم


کی روش: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم / تا پیش از شروع جام جهانی تصمیمات زیادی می گیرم

کارلوس کی روش

کارلوس کی روش

به گزارش ورزش۱۱ و به نقل از خبر گزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از بازی دوستانه روسیه و ایران در ورزشگاه کازان که امشب (سه‌شنبه) با تساوی یک – یک پایان یافت، گفت: برای ما بازی و تمرین خوبی بود. رویارویی با روسیه فرصت عالی جهت کسب تجربه خوب و بهتر بین‌المللی است.

تا جام جهانی باید تصمیمات زیادی برای تیم ملی بگیرم
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: از بازی امشب خوشحالم و امیدوارم تماشاگران هم چنین احساسی را داشته باشند. من نیز همانند سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه باید تصمیمات زیادی را تا پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ بگیرم. در نیمه اول بازیکنان ایران تا اندازه‌ای محدود بودند، اما در نیمه دوم حرکت بیشتری کردند. بازی هم شکل بهتری به خود گرفت و جذاب‌تر شد.

آزمون بازیکن باثبات‌تری می‌شود
«آیا رموز تأثیرگذاری برای گلزنی سردار آزمون در تیم ملی وجود دارد، چون او در باشگاهش گل نمی‌زند؟»، کی‌روش در پاسخ به این پرسش نیز اظهار داشت: آزمون بازیکن مستعد و جوانی است. تیم برای او یک چالش است و اینجا انگیزه مضاعفی را دریافت می‌کند. با بازیکنان جوان زیادی کار کرده‌ام. فکر می‌کنم که آزمون با به دست‌آوردن تجربه بیشتری بازیکن باثبات‌تری می‌شود. در واقعیت سردار آزمون از روبین‌کازان رفت و دوباره به این تیم بازگشت. این یک آزمایش برای آزمون است و فکر می‌کنم امتحان خود را پس خواهد داد.

کی‌روش در ادامه با اشاره به محل بازی دوستانه روسیه و ایران خاطر نشان کرد: می‌خواستیم کازان را به‌عنوان محلی جهت آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مورد آزمایش قرار دهیم. کازان انتخاب اول ما بود و خوشبختانه امکانات مناسبی داشت. متأسفانه به دلیل مسائلی که در اختیار ما نیست نمی‌توانیم در کازان بمانیم. باید محل دیگری را برای کمپ ایران در جام جهانی انتخاب کنیم.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است