گرت بیل ستاره ای که خیلی زود خاموش شد!


گرت بیل ستاره ای که خیلی زود خاموش شد!

گرت بیل

گرت بیل

به گزارش ورزش ۱۱، رئال مادرید از دیر باز جایگاه ستارگان بزرگ بوده است، این باشگاه میزبان بازیکنان بزرگی همچون رونالدو برزیلی، زین الدین زیدان، روبرتو کارلوس، دیوید بکهام بوده است، آنها همانگونه که بزرگ و پر سر و صدا در سانتیاگو برنابئو حضور یافتند، بزرگ و موفق نیز از رئال مادرید خارج شدند.

هیچ خریدی از ابتدای کار خود را نشان نخواهد داد که آیا موفق خواهد بود یا خیر! هر خریدی همانند یک قمار خواهد بود، برخی در زمان مناسب و شرایط عالی نقل مکان می کنند و برخی از همان با مهر بد شانسی بر روی پیشانیشان وارد دنیایی تازه می شوند، مثال های بزرگ و زیادی برای این مسئله وجود داد!
 

گرت بیل
گرت بیل

برای مثال  زلاتان ابراهیموویچ یکی از بزرگ ترین ستارگان دنیای فوتبال بود که در بارسلونا هرگز نتوانست موفق باشد تا بدترین دوره فوتبالی وی دوره حضورش در باشگاه بارسلونا باشد! این اتفاق گاها در دنیای فوتبال اجتناب ناپذیر است که در اغلب مواقع گریبان گیر یکی از ستارگان جهان فوتبال خواهد شد.

گرت بیل یکی از نمونه های بزرگ و پر هزینه این مثال است، برای سه فصل پیاپی او در بدترین شرایط جسمانی قرار دارد، نمی توان ایراد را به پزشکان رئال مادرید گرفت، چرا که بازیکنان بزرگ دیگری نیز در کنار او هستند که هرگز چنین اتفاقی برای آنها رخ نداده است، پس اینگونه می توان نتیجه گرفت که مسائل پزشکی درون باشگاه نمی تواند تاثیر منفی بر روی وضعیت جسمانی بیل داشته باشد.

 

گرت بیل
گرت بیل

به لحاظ قوای جسمانی اگر گرت بیل را بخواهیم بررسی کنیم، او دارای عضلات قدرتمندی است که هر بازیکنی از این مسئله بهره نخواهد برد! شاید اگر با نگاهی کلی بخواهیم او را بررسی کنیم، او به لحاظ فرم بدنی، در بهترین حالت ممکن یک ورزشکار قرار دارد! اما چرا باید او اینگونه در برابر صدمات ضعف پذیر باشد؟

 

 

 

گرت بیل با انتقالی جنجالی از تاتنهام راهی رئال مادرید شد! اژدهای ولزی این شرایط را در رئال مادرید تنها تجربه نکرده است! بلکه این اتفاق در تاتنهام نیز بارها رخ داده بود، مصدومیت های او همیشگی بوده اند و همچون سایه لحظه به لحظه همراه با وی در مستطیل سبز قدم برداشته اند، شاید خود بیل هم این روزها خسته شده باشد!

گرت بیل
گرت بیل

 

بیل حالا زیر فشار منتقدین قرار دارد، برای او بهای سنگینی پرداخته شده است، اما در مهم ترین روزهای رئال مادرید در ترکیب تیم غایب بوده است! بیل در این میان مقصر نیست، اما مبرا هم نیست! این روزها برای او بدترین دوران فوتبالی اش قلمداد می شود، چرا که او روزی در ایده آل ترین شرایط راهی رئال مادرید شد و امروز بی آنکه مشتری را برای خود ببینید زمزمه های فروش خود را از سانتیاگو برنابئو ببیند!

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است