گروه G مقدماتی جام جهانی منطقه اروپا؛ اسپانیا صدرنشین ماند و ایتالیا راهی پلی آف شد


گروه G مقدماتی جام جهانی منطقه اروپا؛ اسپانیا صدرنشین ماند و ایتالیا راهی پلی آف شد

ایتالیا و آلبانی

ایتالیا و آلبانی

به گزارش ورزش ۱۱، با برگزاری دیدارهای دور پایانی مرحله مقدماتی جام جهانی منطقه اروپا در گروه G تیم های ملی اسپانیا و ایتالیا جایگاه های خود را حفظ کردند. اسپانیا که از پیش صعود کرده بود، بدون شکست ماند و ایتالیا راهی دیدارهای پلی آف شد.

 

در دیدارهای برگزار شده امشب در گروه G اسپانیا به مصاف رژیم صهیونیستی رفت و موفق شد با تک گل آسیر ایلارامندی در دقیقه ۷۶ از سد حریف خود بگذرد و ضمن تثبیت جایگاهش به عنوان صدر نشین بدون شکست این رقابتها را به پایان رساند. رژیم صهیونیستی نیز با این شکست با ۱۲ امتیاز در رتبه چهارم ایستاد.

 

در دیگر دیدار مهم این گروه تیم های ملی ایتالیا و آلبانی  به مصاف هم رفتند که در این دیدار ایتالیا موفق شد با تک گل آنتونیو کاندروا در دقیقه ۷۳ از سد میزبان خود عبور کند. این پیروزی جایگاه ایتالیا را در بین تیم های دوم بهبود بخشید و با رسیدن آتزوری به امتیاز ۲۳ شانس حذف آنها از این مرحله را بسیار کم کرده است.

 

دیگر دیدار این گروه را نیز مقدونیه و لیختن اشتاین برگزار کردند که این دیدار با برتری ۴ بر صفر مقدونیه همراه بود. با پایان دیدارهای امروز جدول پایانی این گروه به ترتیب زیر است:

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است