گریزمان و رویای هم بازی شدن با نیمار و امباپه


گریزمان و رویای هم بازی شدن با نیمار و امباپه

گریزمان

گریزمان

به گزارش ورزش ۱۱، آنتوان گریزمان مهاجم تیم اتلتیکو مادرید که این روزها مورد توجه باشگاه های مطرحی همچون بارسلونا، منچستر یونایتد و پی اس جی است، به رویای بازی کردن در کنار نیمار و امباپه ستاره های تیم پاری سن ژرمن اذعان کرده است.

 

تیم منچستر یونایتد دو فصل است که در پی به خدمت گرفتن آنتوان گریزمان بازیکن ۲۶ ساله فرانسوی تیم اتلتیکو مادرید است، اما در تابستان گذشته این بازیکن قراردادش را با اتلتیکو مادرید تمدید کرد. او در پاسخ به سوال خبرنگاران که از او پرسیدند که آیا به بازی کردن در کنار نیمار و امباپه ستارگان اتلتیکو مادرید علاقه مند است به سادگی گفت : بله!

 

امباپه و نیمار در تابستان امسال به تیم پاری سن ژرمن پیوستند و در دیدارهای این تیم در لیگ ۱ فرانسه و لیگ قهرمانان اروپا توانسته اند زوج قدرتمندی را تشکیل داده اند.

 

گریزمان در این فصل ۳ گل برای اتلتیکو مادرید به ثمر رسانده و هم اکنون این تیم با ۸ امتیاز کمتر نسبت به بارسلونا صدرنشین، در رده چهارم جدول لالیگا قرار دارد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است