گزارش تمرین امروز پرسپولیس


گزارش تمرین امروز پرسپولیس

تمرینات پرسپولیس

تمرینات پرسپولیس

به گزارش ورزش۱۱ و به نقل از سایت رسمی پرسپولیس، سرخپوشان از ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه امروز، در ورزشگاه شهید کاظمی، تمرینات خود را پشت درهای بسته آغاز کردند.

مارکو استیلینوویچ مربی بدنساز قرمزپوشان، بازیکنان را در حرکات چهارگانه، به انجام عبور از روی موانع، حرکات تعادلی، پرش از داخل حلقه‌ها و کار با توپ به گرم کردن دعوت کرد.

با نظر برانکو، بازیکنان در دو گروه قرمز و سفید در نصف زمین به فوتبال سه ضرب بدون دروازه و با تاکید کادر فنی روی تمرکز، سرعت و دقت در محوطه‌ای مشخص، کار خودشان را انجام دادند.

دروازه‌بان‌ها هم با ایگور به طور مجزا با استفاده از آدمک‌های بادی کار کردند.

فرشاد احمدزاده و شجاع خلیل زاده در تمرینات گروهی شرکت کردند.

در حین تمرین، توپ زیر پای محسن مسلمان ماند و او نقش بر زمین شد. در این هنگام کلیه بازیکنان نگران شدند و نزد او آمدند اما مشکل خاصی نبود و محسن به ادامه تمرین پرداخت.

در مرحله بعدی، مارکو بار دیگر بازیکنان را در اختیار گرفت. کارهای بدنی با حرکت از روی موانع و بین نیزه در دستور کار قرار گرفت.

مرور کارهای تاکتیکی و گلزنی بخش بعدی تمرین بود که بازیکنان از میانه زمین صاحب توپ می‌شدند و پس از پاس به جناحین و ارسال توپ، گلزنی کردند.

تمرین چهارشنبه تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰ صبح به مدت یک ساعت انجام خواهد شد و پس از آن بازیکنان ورزشگاه شهید کاظمی را ترک و ساعت ۱۸ در فرودگاه حضور خواهند یافت.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است