صعود رویایی آرژانتین به جام جهانی؛ مسی و دیگر هیچ …

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اروگوئه ۴ – بولیوی ۲

خلاصه بازی: پرو ۱ – کلمبیا ۱

خلاصه بازی: برزیل ۳ – شیلی ۰

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اکوادور ۱ – آرژانتین ۳

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

کریستیانو رونالدو به دنبال شکار آخر خود، راهی روسیه خواهد شد!

کد خبر: 312871 | تاریخ انتشار: ۷:۳۱:۰۰ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

گل‌محمدی: خلبی ها دوست دارند در تراکتور بازی کنند


گل‌محمدی: خلبی ها دوست دارند در تراکتور بازی کنند

یحیی گل‌محمدی

یحیی گل‌محمدی

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، یحیی گل‌محمدی با اشاره به برخی اخبار و حواشی که پیرامون مذاکرات تراکتورسازی با برخی از بازیکنان برای نقل‌وانتقالات نیم‌فصل مطرح شده است، گفت: حقیقت این است که ما با هیچ بازیکنی صحبت نکرده‌ایم و از کسی هم نخواستیم که خودش را سرباز کند تا به تراکتورسازی بیاید، اما بازیکنان زیادى  هستند که تمایل دارند در نیم‌فصل به جمع ما اضافه شوند و پیغام‌های متعددی برای ما ارسال کرده‌اند.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه افزود: تیم ما دو پنجره از نقل‌وانتقالات محروم بوده و کاملاً طبیعی است که در نیم‌فصل باید به دنبال جذب بازیکن جدید باشیم. تراکتورسازی حداقل هشت جای خالی دارد که می‌توانیم به همین تعداد بازیکن بزرگسال جذب کنیم و از تمام حقوق قانونی‌مان از جمله بازیکن سرباز، بازیکن آزاد و بازیکن خارجی استفاده مطلوبی داشته باشیم. با این وجود تا امروز از هیچ بازیکنی چنین درخواستی نداشتیم و اگر هم بازیکنی در نیم‌فصل به جمع ما اضافه شود، قطعاً با میل و خواسته‌اش تراکتورسازی را انتخاب خواهد کرد. از سوی دیگر در سال‌های گذشته هم تراکتورسازی بازیکنان سربازی را به خدمت گرفته که هنوز هم در تیم ما حضور دارند. طبیعتاً هر تیم نظامی قادر است بازیکن سرباز به خدمت بگیرد و این مسئله عجیبی نیست.

گل‌محمدی همچنین تصریح کرد: بسیاری از بازیکنان با ارسال پیغام‌هایی برای من، برای حضور در تراکتورسازی در نیم فصل ابراز تمایل کردند. حتی بعضی از بازیکنان به دلیل موانع قانونی در نیم‌فصل دوم نمی‌توانند برای تیم‌شان به میدان بروند و قطعاً باید سرباز شوند. طبیعی است که چنین بازیکنی دوست دارد پیراهن تیم مطرح و محبوبی مثل تراکتورسازی را بپوشد و حتی شانس حضور در لیگ قهرمانان آسیا را پیدا کند. از سوی دیگر طبیعی است که ما هم نمی‌توانیم همه این درخواست‌ها را قبول کنیم، اما با دقت شرایط گزینه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم و در نهایت با توجه به نیاز تیم برای تقویت در نیم فصل بازیکنان مورد نظر را جذب می‌کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: ما قطعاً بازیکنان جدیدی را در نیم‌فصل به خدمت خواهیم گرفت تا نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم. قطعاً بعضی از این بازیکنان سرباز خواهند بود، اما بدون تردید هیچ بازیکنی را هوایی نمی‌کنیم. از کسی درخواست نخواهیم کرد که خودش را سرباز کند تا به تراکتورسازی بیاید. هر بازیکنی در نیم‌فصل پیراهن تراکتورسازی را بپوشد، قطعاً با تمایل کامل و تصمیم قطعی خودش این کار را کرده، چراکه هیچ پیشنهاد مالی سنگین و ارقام نجومی در کار نیست. ما بر اساس نیاز و با دقت و بررسی بازیکن مورد نیاز خودمان را انتخاب می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد تا با تیمی قدرتمند در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران باشیم.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار