غول های انگلیسی از خواب بیدار شده اند؟!

پاشایی: ۴ دستگاه اتوبوس از هواداران ما به اصفهان آمده‌اند

قلعه‌نویی: فروزان هم فقط ۵ درصد از واقعیت‌ها را گفت

۳۰۲ Found

سامری: هواداران از هفته چهارم به بعد تیم نفت واقعی را خواهند دید

دایی: داور تا دقیقه ۹۰ دنبال باخت تیم ما بود

حاتمی: صادقی پسر خوبی است اما لحظه‌ای بد می‌شود

مخدومی: تیم یس آل گرگان در ابتدای راه است

فولاد خوزستان ۱ – سایپا ۱ ؛ داور مرد شماره یک ورزشگاه غدیر

فولاد ۱-۱ سایپا؛ داوری باز هم داد دایی را در آورد

تقابل دوباره طیبی با ستاره پرتغالی اینتر مویستار + عکس

۳۰۲ Found

کد خبر: 314442 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳:۰۴ - پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

گل‌محمدی: مقابل پارس بازی حساسی داریم


گل‌محمدی: مقابل پارس بازی حساسی داریم

  • #لیگ برتر
  • #تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
  • #تیم فوتبال پارس جم جنوبی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تیم پارس می‌خواهد صدر جدول را حفظ کند، کیفیت خوب خود را در هفته‌های قبل نشان داده و به عنوان یک مدعی خود را معرفی کرده است.


یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی – پارس جنوبی جم، اظهار داشت: تیم پارس می‌خواهد صدر جدول را حفظ کند. کیفیت خوب خود را در هفته‌های قبل نشان داده و  به عنوان یک مدعی خود را معرفی کرده است. بازی سختی در پیش داریم. می‌دانیم که روز راحتی نخواهیم داشت.

وی افزود: باید با تمام توان و تمرکز مقابل پارس جنوبی ظاهر شویم. این خیلی مهم است که اشتباهات تاثیرگذار نداشته باشیم. محدودیت‌هایی مثل مصدومان برای این دیدار داریم. ۵، ۶ بازیکن را در اختیار نداریم و این کار ما را سخت می‌کند، اما با تکیه بر جوان‌ها امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم. تمرینات خوبی داشتیم و آنالیز هم خوبی از پارس جنوبی انجام دادیم. همه‌چیز به این برمی‌گردد که چقدر تمرکز و انرژی داشته باشیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی به نقاط قوت پارس جنوبی اشاره کرد و یادآور شد: خط جلوی این تیم خیلی خطرناک است. آنها بازیکنان فرصت‌طلبی دارند که از فرصت‌هایشان به‌خوبی استفاده می‌کنند. اینکه من می‌گویم باید اشتباه نکنیم، برای این مسئله است. ما باید به حریف فرصتی ندهیم تا از اشتباهات‌مان استفاده کند. امیدوارم خط حمله آنها را خوب مهر کنیم، بی اشتباه ظاهر شویم و گل نخوریم. خودمان باید از لحاظ تمرکزی خوب عمل کنیم و فرصتی به حریف ندهیم. این مسائل خیلی مهم خواهند بود.

گل‌محمدی در خصوص وضعیت گلزنی تراکتورسازی گفت: ما هر روز کار گلزنی را تمرین می‌کنیم، اما این گلزنی بیشتر به کیفیت بازیکن برمی‌گردد. فکر می‌کنم بچه‌ها تلاش خودشان را می‌کنند و در تمرینات خیلی خوب ظاهر می‌شوند. تعداد گل‌هایی که زدیم، نسبتاً بد نبودند. اگر کمی تمرکز بیشتری در ضربات آخر داشته باشیم، آمارمان بهتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه تراکتورسازی نتوانست آن‌طور که باید و شاید از تعطیلات لیگ برتر استفاده کند، تصریح کرد: ما یک بازی تدارکاتی در تعطیلات داشتیم. هر تعطیلی می‌تواند هم فرصت و هم تهدید باشد. آن هم به این برمی‌گردد که چطور از این تعطیلات استفاده کنیم و از آن بهره ببریم. متاسفانه تعطیلات باعث نشد که مصدومان‌مان برسند. آنها تا دو هفته دیگر کار دارند. ما شرایط سختی داریم، اما به هر حال کار خودمان را می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

سرمربی تیم تراکتورسازی به تمجید از هواداران تیمش پرداخت و گفت: احتیاجی به این نداریم که برای حضور هواداران‌مان در ورزشگاه فراخوان بدهیم. خود هواداران هم شرایط را خوب درک می‌کنند. چیزی که جوانان ما نیاز دارند، حمایت است. از همه هواداران می‌خواهیم دست ما و جوانان‌مان را بگیرند و خوب آنها را تشویق کنند تا با روحیه‌ مقابل پارس جنوبی حاضر شوند.

 

رو در رو (در این تورنمنت)


محتوای دیگر از این بازی

گل‌محمدی: مقابل پارس بازی حساسی داریم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار