خلاصه بازی؛ عراق ۳ – شیلی ۰

۳۰۲ Found

خلاصه بازی؛ هندوراس ۵ – نیو کالدونیا ۰

آیا فیفا باعث بازگشت آمریکا به جام جهانی خواهد شد؟

خلاصه بازی؛ انگلیس ۳ – مکزیک ۲

کاکا در آستانه خداحافظی از دنیای فوتبال

خلاصه بازی؛ اسپانیا ۴ – نیجر ۰

حق‌وردی: شکست دادن گسترش برای ما خیلی مهم است

خلاصه بازی؛ فرانسه ۲ – ژاپن ۱

رئال مادرید مصدومیت ناواس را تائید کرد

خلاصه بازی؛ برزیل ۲ – کره شمالی ۰

عثمان دمبله در مسیر بهبودی قرار گرفته است

کد خبر: 302627 | تاریخ انتشار: ۱۲:۳۸:۱۵ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

گل محمدی: با حمایت هوادارانمان فقط به برد فکر می کنیم


گل محمدی: با حمایت هوادارانمان فقط به برد فکر می کنیم

یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی – سیاه‌جامگان، اظهار داشت:

-

در کنفرانس‌های قبل از بازی نمی‌شود زیاد در مورد بازی حرف زد. چیزی که برای ما مهم است سه امتیاز بازی است. مقابل تیم خوبی بازی داریم که در بازی‌ها خارج از خانه خوب کار کرده و در ضدحمله‌ها خوب کار می‌کند. فردا و در دیدار مقابل سیاه‌جامگان کار سختی داریم. البته تمرینات لازم را انجام داده‌ایم و آماده بازی هستیم.

-

وی افزود:

-

با توجه به اینکه چند هفته خارج از خانه بازی کرده‌ایم احساس می‌کنم در این دیدار هواداران‌مان از ما حمایت خوبی خواهند کرد. با حمایت آنها احتمال پیروزی ما هم بالا خواهد رفت. پر کردن ورزشگاه توسط هواداران تراکتورسازی دلگرمی خوبی به ما می‌دهد. ضمن اینکه فردا سالگرد فوت هوادار کوچک‌مان امیرعلی هم است که عاشق تراکتورسازی بود. با خانواده او صحبت‌هایی انجام دادیم و فهمیدیم که امیرعلی خیلی تراکتورسازی را دوست داشته است. ما به خاطر این هواداران هم که شده با جان و دل تلاش خواهیم کرد تا هم خانواده امیرعلی و هم هواداران‌مان را شاد کنیم.

-

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره دستیارانش در تیم تراکتورسازی و نقش مجتبی حسینی در این تیم و اینکه آیا در دیدار مقابل سیاه‌جامگان تیم تراکتورسازی بازی تهاجمی انجام خواهد داد، تصریح کرد:

-

ما زمانی که صاحب توپ هستیم تلاش می‌کنیم حمله کنیم و از موقعیت‌های‌مان بهره لازم را ببریم، اما زمانی که توپ نداریم باید دفاع کنیم. فرق نمی‌کند مقابل هر تیمی باید اصولی بازی کنیم. اینکه سراسر حمله باشیم درست نیست. باید منطقی بازی کنیم و در زمان‌هایی از بازی دفاع کنیم. در مورد دستیارانم هم باید بگویم آنها همه با جان و دل کار می‌کنند به خصوص مجتبی حسینی که چند سال است با هم کار می‌کنیم. او در تمرینات وقت زیادی می‌گذارد و کمک زیادی به من می‌کند. باید همین جا از حسینی بابت زحماتی که می‌کشد، تشکر کنم.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار