۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: کلن ۰ – فرانکفورت ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – هانوفر ۱

خلاصه بازی: هرتابرلین ۲ – بایرلورکوزن ۱

گلهای بازی: آتالانتا ۵ – کروتونه ۱

۳۰۲ Found

گلهای بازی: اودینزه ۲ – تورینو ۳

خلاصه بازی: ماینتس ۲ – هوفنهایم ۳

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

استادیوم جدید اتلتیکو میزبان فینال لیگ قهرمانان شد

کد خبر: 302450 | تاریخ انتشار: ۵:۲۷:۴۱ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

گواردیولا: بازی تهاجمی فلسفه ما در این فصل است


گواردیولا: بازی تهاجمی فلسفه ما در این فصل است

پپ گواردیولا

پپ گواردیولا

به گزارش ورزش ۱۱، منچستر سسیتی دیشب در اولین گام خود در لیگ قهرمانان اروپا در زمین فراینورد به برتری ۴-۰ دست یافت، پپ گواردیولا در پایان بازی گفت:
 

-

 بازی تهاجمی خوبی را ارائه دادیم باید سعی کنیم که همیشه به همین شکل باشیم چرا که بازی کردن به این شکل موجب برتری تیم چه در داخل خانه و چه خارج خانه می شود. ما در فصل گذشته در هیچ کدام از بازی های خارج از خانه پیروز نشده بودیم و این موضوع را به شاگردانم گوش زد کردم.شروع قدرتمندانه ای بود ولی هنوز به هیچ دستاورد بزرگی دست نیافته ایم.

-

او در ادامه افزود:

-

 گل زودهنگام به ما کمک زیادی کرد. البته در ادامه هم خیلی خوب به حمله و دفاع پرداختیم.استونز خیلی خوب بازی کرد. ۲ گل زد، وظایف دفاعی‌اش را به بهترین نحو انجام داد، دوئل‌ها را به سود خودش خاتمه داد و با نهایت توان به توپ ضربه زد. استونز برای پیشرفت بیش‌تر در سال‌های آینده به حفظ این فاکتورها نیاز دارد. اگر با ذهنیت روزهای بازی در خانه به میدان برویم، پیروزی‌های زیادی در انتظارمان خواهد بود.فشار بالا، فلسفه تهاجمی و عدم دریافت گل در ضدحملات مرا حسابی خوشحال کرد.

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار