۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: برنلی ۱ – استوک سیتی ۰

خلاصه بازی: وولفسبورگ ۱ – لایپزیگ ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – مونشن گلادباخ ۰

خلاصه بازی: هامبورگ ۱ – فرانکفورت ۲

خلاصه بازی: کریستال پالاس ۲ – واتفورد ۱

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اینتر ۰ (۵) – پوردنونه ۰ (۴)

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: هادرسفیلد ۱ – چلسی ۳

دورتموند با مربی جدید طلسم ناکامی‌هایش را شکست

کد خبر: 303393 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷:۲۲ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

گیگز: رونی در صورت گلزنی به منچستر یونایتد می تواند خوشحالی کند!


گیگز: رونی در صورت گلزنی به منچستر یونایتد می تواند خوشحالی کند!

وین رونی

وین رونی

به گزارش بخش بین الملل ورزش ۱۱، رایان گیگز اسطوره ولزی باشگاه منچستر یونایتد در اظهار نظری عجیب عنوان کرد که وین رونی در صورت گلزنی مقابل منچستر یونایتد می تواند مثل هر بازیکن دیگری خوشحالی کند!

 

وین رونی رکورددار گلزنی باشگاه منچستر یونایتد پس از ۱۳ سال حضور در این تیم در تابستان امسال به اورتون تیم دوران نوجوانی اش برگشت و روز یکشنبه برای رویارویی با منچستر یونایتد به الدترافورد باز خواهد گشت. رایان گیگز اسطوره شیاطین سرخ معتقد است دلیلی برای خوشحالی نکردن وین رونی در این دیدار وجود ندارد و او می تواند مثل هر بازیکن دیگری در صورت گلزنی مقابل منچستر یونایتد به شادی پس از گل بپردازد.

وین رونی
وین رونی

 

گیگز در خصوص این موضوع در مصاحبه با Sky Sports گفت:

-

وقتی بازیکنی گل می زند، بازیکنان دیگر راجع به آن صحبت می کنند و زننده گل هم از شادی سر لز پا نمی شناسد و این موضوعی اجتناب ناپذیر است. رونی می تواند احترامش به منچستر یونایتد را حفظ کند و خود را بالاتر از این باشگاه فرض نکند اما وقتی موفق شد گل بزند می تواند خوشحالی کند و فکر می کنم طرفداران هم بتوانند این موضوع را درک کنند.

-

 

وی در ادامه افزود:

-

من وین را می شناسم و مطمئنم که او در حال حاضر سرشار از استرس است اما او شانس حضور در ترکیب اورتون را دارد و می خواهد گلزنی کند چون این شغل اوست. بدون شک هواداران یونایتد به خوبی پذیرای او خواهند بود چرا که او در تمام مدتی که در این تیم حضور داشت یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه بود.

-

 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر