یورش ارتش کهکشانی ها به جام جهانی روسیه


یورش ارتش کهکشانی ها به جام جهانی روسیه

بازیکنان رئال مادرید

بازیکنان رئال مادرید

به گزارش ورزش ۱۱، حضور ستاره های بزرگ فوتبال در باشگاه رئال مادرید اتفاق عجیبی برای این باشگاه بزرگ نیست اما نکته مهم ترکیب امسال این تیم، حضور ۱۲ بازیکن کهکشانی ها در جام جهانی آینده خواهد بود.

 

با صعود تیم ملی مراکش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، اشرف حکیمی هم به جمع بازیکنان حاضر در این رقابت ها برای باشگاه رئال مادرید اضافه شد و با توجه به پیروزی ۴_۱ کرواسی مقابل یونان در دیدار رفت مرحله پلی آف، صعود کروات ها هم به جام جهانی تقریبا قطعی شده است که به این معنیست که لوکا مودریچ و ماتئو کواچیچ هم می توانند به عنوان نماینده باشگاه رئال مادرید در روسیه حضور داشته باشند. در صورت وقوع این اتفاق تعداد بازیکن حاضر در جام جهانی کهکشانی ها به عدد ۱۴ خواهد رسید. در این گزارش به معرفی بازیکنان این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهیم پرداخت.

 

تیم ملی اسپانیا (راموس، ایسکو، آسنسیو، کارواخال و ناچو)

 

جولن لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا علاقه زیادی به استفاده چرخشی از بازیکنان دارد و در این بین رئال مادرید سهم بزرگی دارد و در صورتی که بازیکنان فوق دچار مصدومیت نشوند شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی لاروخا خواهند داشت. لوکاس وازکز هم پیش از این به اردوی اسپانیا دعوت می شد اما لوپتگی او را برای دیدارهای دوستانه اخیر دعوت نکرد تا حضور این بازیکن در روسیه به مسئله ای دور از ذهن تبدیل شود.

سرخیو راموس
سرخیو راموس

 

تیم ملی برزیل (مارسلو و کاسمیرو)

 

دو بازیکن کلیدی زین الدین زیدان در رئال مادرید بی شک نقش کلیدی را برای سلسائو در جام جهانی آینده ایفا خواهند کرد. این دو بازیکن همواره به اردوی تیم ملی برزیل دعوت شده اند و نقش مهمی را در صعود برزیل به دور نهایی جام جهانی داشتند.

 

تیم ملی پرتغال (کریستیانو رونالدو)

 

پس از رهبری پرتغال در قهرمانی یورو ۲۰۱۶، بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ جهان مهره ای کلیدی برای آنها در جام جهانی آینده خواهد بود.

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

 

تیم ملی آلمان (تونی کروس)

 

بدون شک تونی کروس یکی از بهترین هافبک های جهان است و یواخیم لو امید زیادی به او برای جام جهانی آینده دارد. فرم عالی او در سالیان گذشته همواره ثباتی بی نظیر داشته است و او به احتمال فراوان یکی از بازیکنان کلیدی مانشافت در روسیه خواهد بود.

 

تیم ملی فرانسه (رافائل واران)

 

با توجه به ترافیک مدافعان و بازیکنان با استعداد در تیم ملی فرانسه ، رافائل واران برای اطمینان از حضور در ترکیب اصلی، احتمالا باید تا خود جام جهانی صبر کند. کریم بنزما هم به دلیل مشکلات پیشین کماکان از حضور در تیم ملی فرانسه محروم خواهد بود.

رافائل واران
رافائل واران

 

تیم ملی کاستاریکا (کیلور ناواس)

 

هنوز خاطره نمایش های استثنایی تیم ملی کاستاریکا در جام جهانی ۲۰۱۴ در خاطر فوتبال دوستان باقی مانده است و کیلور ناواس به همراه این تیم می تواند دومین حضور موفقش در این رقابت ها را تجربه کند. با توجه به عدم حضور رقیب هم سطح، ناواس یکی از بازیکنان اصلی کاستاریکا در روسیه خواهد بود.

 

تیم ملی مراکش (اشرف حکیمی)

 

اشرف حکیمی با مصدومیت کارواخال شانس این را پیدا کرد که برای اولین بار در ترکیب رئال مادرید قرار بگیرد و حالا او بازیکن با تجربه ایست که در تیم ملی مراکش هم جایگاه ثابتی را پیدا کرده است. تیم ملی مراکش با پیروزی مقابل ساحل عاج حضور خود را در جام جهانی قطعی کرد تا حکیمی هم یکی از نمایندگان کهکشانی ها در جام جهانی روسیه باشد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است