بازیکن پیشین بارسلونا با پیکان قرارداد بست + عکس

بازیکن بارسا به پیکان پیوست

عملکرد درخشان جوادی و کسب مدال طلا

صعود آزمون و یارانش در جام حذفی روسیه

۳۰۲ Found

نایب قهرمانی تیران با باخت سنگین برابر هوگوپوش کره

تیم شروود: تاتنهام برای حفظ هری کین باید افتخار کسب کند

صعود روبین کازان در حضور ۶۶ دقیقه‌ای آزمون

همدردی بوفون با همتای آلمانی اش در بایرن

هواداران استقلال خواهان بازگشت «مظلومی» شدند!

کاپیتانی استقلال به جانشین رحمتی رسید

عرفان سومین فینالیست ایران

کد خبر: 302969 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹:۳۴ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

۷۰۰ میلیون یورو رقم فسخ قرار داد ایسکو


۷۰۰ میلیون یورو رقم فسخ قرار داد ایسکو

ایسکو

ایسکو

به گزارش ورزش ۱۱، ایسکو هافبک۲۵ ساله خوش تکنیک و خلاق باشگاه رئال مادرید با درخشش در طی فصل گذشته باعث شده تا مسئولین باشگاه رئال مادرید هر چه سریع تر قرار داد این بازیکن را تمدید کنند.

 

این در حالی است که دیروز باشگاه رئال مادرید عنوان کرد که قرار داد ایسکو تا سال ۲۰۲۲ تمدید شده تا ایسکو همچنان پیراهن لوسی بلانکو را به تن داشته باشد. رقم فسخ قرار داد ایسکو ۷۰۰ میلیون یورو می باشد و به نوعی غیر ممکن است که تیمی قادر  باشد این مبلغ را به باشگاه رئال مادرید پرداخت کند تا ایسکو را جذب کند.

 

 

این اتفاق در حالی رخ داده که شایعاتی در مورد مذاکرات بارسلونا با این بازیکن وجود داشته و این امکان وجود داشت با پایان قرار داد ایسکو با رئال مادرید در تابستان سال آینده مسئولین بارسا مذاکرات را از ژانویه با این بازیکن شروع کنند و این بازیکن را تابستان آینده به خدمت بگیرند. با این حال فلورنتینو پرز که می دانست در چنین شرایطی که ممکن است ستاره ی تیمش را از دست دهد دست به کار شد و قرار داد این بازیکن را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد تا به همه ی شایعات اطرافیان این بازیکن پایان دهد گفته می شد گواردیولا هم خواهان این بازیکن بوده و در تلاش بود که این بازیکن را به منچستر سیتی بیاورد.

 

اتفاقی که برای نیمار در تابستان امسال افتاد و این بازیکن با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو به پاری سن ژرمن منتقل شد مدیران باشگاه رئال مادرید را وادار کرد که رقم فسخ قرار داد ایسکو را ۷۰۰ میلیون یورو بگذارند که این سیاست مدیران مادریدی را نشان می دهد زیرا با این مبلغ کاری کرده باشند که تیم های دیگر از به خدمت گرفتن این بازیکن صرف نظر کنند و یا اگر تیمی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن با این مبلغ شد آنها ایسکو را بفروش برسانند و ۷۰۰ میلیون یورو به جیب بزنند و سود خوبی از قبال این بازیکن دریافت کنند.

 

گفته می شود دستمزد ایسکو ۶ میلیون یورو سالانه افزایش پیدا می کند، فلورنیتو پرز با این کار خواسته که تعادل را میان دیگر ستارگان این تیم از نظر گرفتن دستمزد حفظ کند تا باعث اعتراض دیگر بازیکنان این تیم نشود.

 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار